Nova pobjeda Tomislava

Gosti  iz Ljubuškog  su ispraćeni sa  četiri pogotka u mreži.

Igrači Tomislava su   sigurnom igrom  protiv  Bigeste došli do šeste pobjede u ovoj sezoni. Prvo poluvrijeme je proteklo u dominaciji Tomislava na sredini terena bez izglednih prilika za gol.  Jedno pogrešno dodavanje gostujućeg igrača koristi Zdenko  J. i izlazi sam pred protivnički  gol i sigurno postiže pogodak za 1:0. Drugo poluvrijeme Tomislav pojačava ritam i u 48. minuti Zdenko postiže svoj drugi gol na utakmici. U 59 minuti postiže svoj prvi gol ove sezone i Ahmet Karahasan preciznim šutom sa vrha kaznenog prostora. Na 4:0 povisuje Filip Zelić u 73 minuti. Za goste u listu strijelaca se upisuje I.Mišetić u 80′ nakon pogreške domaćih igrača.

Konačni rezultat 4:1 i treća pobjeda Tomislava bez ozlijeđenog  kapetana ekipe P.Čuića