Tomislav poražen u 1/2 finalu Pionirskog prvenstva BiH

U petak 23.06.2017.HNK”TOMISLAV” je otputovao u Zenicu na polufinalni susret protiv FK”BORAC” Banja luka.

Utakmica se igrala u 16:00 sati po izrazito vrućem i sparnom vremenu,Tomislav vidno inpresioniran ambijentom Trening centra NS/FS BiH u Zenic katastrofalno otvara utakmicu.Naime,Tomislav već u prvoj minuti susreta prima pogodak .Nevjerojatna “statičnost”naše ekipe dovodi do još jednog pogotka u našoj mreži,a igrala se tek peta minuta susreta. Na žalost naša  ekipa nije izdržala pod pritiskom ovakve utakmice,te prima i treći pogodak u 17.minuti.Nakon trećeg pogotka i saznanja da je finale miljama daleko ,ekipa Tomislava počinje napokon  igrati ,nizaju se prilike  njih 3-4 ,bilo je tu svega od vratnica do odličnih obrana protivničkog vratara .U 32.minute  Josip Bandić postiže pogodak,pogodak koji daje nadu za preokret ,ali nakon samo 3.minute u zadnjoj minuti prvog dijela primamo pogodak iz zaleđa koje nije dosuđeno .Na odmor se otišlo sa rezultatom 4:1. U drugom dijelu Tomislav je pokušavao napraviti nešto više,ali ipak nije bilo moguće nadoknaditi veliki zaostatak iz prvog dijela.U 61.minuti Mate letica dobiva drugi žuti tj, crveni karton ,te nakon par minuta sa igračem manje primamo i peti pogodak. Utakmicu smo izgubili neobjašnjivo u prvih deset minuta susreta,te nakon toga nije bilo moguće iznenaditi ekipu koja je u finalu savladal FK”ŽELJEZNIČAR” sa rezultatom 2:0 .