HNK”SLOGA” – HNK”TOMISLAV” 0:1

HNK”SLOGA” – HNK”TOMISLAV” 0:1

HNK”SLOGA” – HNK”TOMISLAV”      0:1

Nova tri boda za Tomislav,  te četvrta pobjeda u nizu , ovaj put je poražena Sloga iz Gornjeg Vakufa sa minimalnih 0:1. Strijelac jedinog pogotka je Zvonimir Tirić, koji je trenutna najbolji strijelac naše ekipe. Očekivano teško gostovanje kod uvijek neugodne Sloge. Prvi 20 minuta pripada našoj ekipi koja stvara par prilika ,ali ne uspijeva postići pogodak,nakon čega slijedi pritisak domaćina koji dva puta “opasno” šutira prema našim vratima ,ali sigurni Vukadin odlično brani sve pokušaje domaćina. U drugom dijelu težak teren je ostavio više posljedica na domaćina.U 63.minuti Marko Ćurić odlično proigrava Tirića koji postiže pogodak za pobjedu nad uvijek neugodnom Slogom iz Gornjeg Vakufa. Sljedeće kolo  Tomislav je  slobodan, a u 11.kolu se sastaje sa ekipom  HNK”BROTNJO”ČITLUK u Čitluku koja se igra u srijedu 18.10.2017. u 14:30 sati

HNK”SLOGA” : Muratspahić, Čurić,Gvozden,Latić,Agić,Abazović,Grubeša(Glavaš 80.),Janković,Herceg,Halilović,Omeragić

Trener: Zrinko Jozić

HNK”TOMISLAV”: Vukadin,Kukavica,Škorić,Sladoja A.,Tirić(Bandić 77.)Sladoja S.,Brzović A.,Bagarić,Ćurić(Kovačević 67.),Šimić,Ćurčić(Šekelja 86.).

Trener : Mato Bandić

Dalibor Musić/HNK Tomislav

Attachment