TOMISLAV – BRANITELJ 4:0

TOMISLAV – BRANITELJ   4:0

Nova pobjeda Tomislava ,ovaj put je poražen mostarski Branitelj. U prvom djelu gosti se dobro brane sve do 27.minute kada Ivan Bandić postiže pogodak za 1:0,samo dvije minute kasnije  slijedi “bomba” Josipa Stipića sa 35 m za 2:0. U drugom djelu mnogo lakši posao za Tomislav, Branitelj bez one čvrstine u obrani iz prvog dijela prima pogodak u 59.minuti  za 3:0 strijelac Marko Šteko ,a u 78. za 4:0 strijelac Josip Bagarić.

Zadnje kolo jesenskog djela prvenstva Tomislav gostuje u Livnu,utakmica je na rasporedu u nedjelju 12.11.2017. u 13:30 sati

HNK”TOMISLAV”: Vukadin,Škorić,Bandić(Ćurić 70.)Ćurčić,Sladoja A.,Sladoja S.,Brzović A.(Šekelja 81.),Bagarić J.,Stipić(Tirić 51.) ,Šimić,Šteko.

Trener : Mato Bandić

HNK”BRANITELJ”: Vukić,Beriša(Buhač 70.),Vučić(Keleman 46.),Smoljan(Spaći 46.),Miljko,Barać,Cicović,Vranković,Šabanović,Tomičić,Ćesir.

Trener:Vučić Miroslav