Tomislav – Brotnjo 1:1

Tomislav – Brotnjo  1:1

Još jedan neriješeni rezultat naše ekipe doveo nas je do gubitka prve pozicije na tablici 2.lige FBIH-jug.

Prvo poluvrijeme loša igra naše ekipe dovodi do pogotka gostiju  u 40.minuti,Marko Šteko nakon samo tri minute izjednačuje rezultat na 1:1. U drugom dijelu puno bolja igra Tomislava,nizaju se prilike od prve minute nastavka,ali lopta jednostavo ne želi preći gol crtu . Bilo je tu greda,odličnih obrana gostujućeg vratara,ali i promašaja u situaciji jedan na jedan s vratarom. Na kraju dobra igra nije nagrađena pogotkom,te trenutno imamo četiri boda zaostatka za prvoplasiranom ekipom Posušja,koja ima utakmicu više,ali na žalost do kraja prvenstva ne ovisimo samo o našim rezultatima. Posušje ako ostvari u posljednja četiri kola sve pobjede biti će prvoplasirana ekipa 2.lige FBIH-jug.

Sljedeće kolo gostujemo kod ekipe Gruda u nedjelju 20.05.2018 s početkom u 17:30 sati.