Posušje Tomislav 2:1

U 6.kolu 2.lige FBIH grupa jug Tomislav je gostovao kod prvoplasirane ekipe Posušja.

Tomislav u zadnji par kola teško “diše”.Naime,u posljednja tri kola osvojili smo samo bod i to kod kuće protiv Troglava. Pozitivan rezultat na ovom gostovanju mnogo bi značio za našu “posrnulu” ekipu. Tomislav bolje otvara utakmicu, kontrolira loptu i “opasnija” je ekipa. Prvu pravu priliku za postići pogodak ima Tomislav,iz jedne fine akcije izbacili su zadnju liniju Posušja ,Hadrović odlično puca, ali lopta prolazi pored gola uz samu vratnicu . Nakon 25 minuta bolje igre Tomislava ,Posušje lagano preuzima inicijativu te postaje sve opasnija ekipa. U 37.minuti nakon prekida pada prvi pogodak za domaćina. Ponovno nismo dobro reagirali te primamo lagani pogodak. Početak drugog dijela donosi ponovno bolju igru Tomislava,ali nakon određenog perioda pad koncentracije u veznoj liniji dovodi do drugog pogotka za 2:0 u 60.minut. U 78.minuti nakon prekida Marko Škorić postiže pogodak za konačnih 2:1.

Rezultatska kriza se na žalost nastavlja, u sljedećem kolu dočekujemo ekipu HNK”GRUDE”. Utakmica je na rasporedu u subotu 06.10.2018. s početkom u 15:30.