TOMISLAV – GRUDE 4:0

Tomislav u 7.kolu 2.lige FBIH grupa jug ugostio je ekipu Gruda,slabi rezultati naše momčadi doveli su Tomislav na 10.mjesto dok Grude stoje još i gore oni su 13. Tomislav dobro otvara utakmicu te prvi pogodak pada već u 3.minuti susreta,strijelac Josip Bagarić. Nakon pogotka igralo se uglavnom na polovici gosta. Drugi pogodak pada u 29.munuti nakon prekida,strijelac Petar Landeka. U drugom poluvremenu nastavlja se bolja igra Tomislava ,ali ni gosti nisu bezopasni,bilo je tu par uglavnom pogrešaka naših igrača koje gost nije uspio pretvoriti u pogodak. U 62.minuti Josip Bagarić ponovo trese mrežu Gruđana ,rezultat 3:0. U listu strijelaca upisao se i Josip Ivić za konačnih 4:0 u 81.minuti

U sljedećem kolu Tomislav gostuje kod uvijek neugodne ekipe Neuma.Utakmica je na rasporedu u nedjelju (14.10.2018) u 15:00 sati.