HNK Tomislav Tomislavgrad

HNK Tomislav Tomislavgrad

Druga liga Federacije BiH grupa JUG 19/20
FK TURBINA
17.08.2019. 17:30
1 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
18.08.2019. 17:30
3 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
18.08.2019. 17:30
0 : 2
HŠK POSUŠJE
FK KLIS
18.08.2019. 17:30
4 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK NEUM
18.08.2019. 17:30
3 : 2
HNK STOLAC
HNK BRANITELJ
18.08.2019. 17:30
4 : 0
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
18.08.2019. 17:30
5 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
24.08.2019. 17:00
1 : 5
FK KLIS
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
24.08.2019. 17:00
1 : 2
HNK NEUM
HNK STOLAC
24.08.2019. 17:00
-- : --
FK KLIS
HŠK POSUŠJE
24.08.2019. 17:00
2 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
25.08.2019. 17:00
2 : 0
FK BJELOPOLJAC
Nogometni klub "Ljubuški"
25.08.2019. 17:00
4 : 1
HNK BRANITELJ
HNK RAMA
25.08.2019. 17:00
-- : --
FK TURBINA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.08.2019. 17:00
2 : 2
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
31.08.2019. 16:30
1 : 0
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
31.08.2019. 16:30
2 : 7
Nogometni klub "Ljubuški"
NK"Kamešnica"Podhum
01.09.2019. 16:30
1 : 5
HŠK POSUŠJE
HNK GRUDE
01.09.2019. 16:30
0 : 3
HNK STOLAC
FK KLIS
01.09.2019. 16:30
3 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BRANITELJ
01.09.2019. 16:30
2 : 4
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK NEUM
05.09.2019. 17:00
6 : 0
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
07.09.2019. 16:30
4 : 1
HNK BRANITELJ
NK TROGLAV 1918 Livno
07.09.2019. 16:30
2 : 2
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
07.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK NEUM
HNK RAMA
07.09.2019. 16:30
2 : 1
FK KLIS
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
07.09.2019. 16:30
2 : 0
HNK GRUDE
HNK STOLAC
07.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
07.09.2019. 16:30
2 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HŠK POSUŠJE
15.09.2019. 16:30
3 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
15.09.2019. 16:30
4 : 1
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
15.09.2019. 16:30
2 : 4
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK GRUDE
15.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK RAMA
FK KLIS
15.09.2019. 16:30
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK NEUM
15.09.2019. 16:30
5 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
FK TURBINA
15.09.2019. 16:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
21.09.2019. 15:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
HNK BRANITELJ
22.09.2019. 15:30
1 : 2
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
22.09.2019. 15:30
1 : 3
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
22.09.2019. 15:30
9 : 0
HNK GRUDE
HNK RAMA
22.09.2019. 15:30
1 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
FK BJELOPOLJAC
22.09.2019. 16:00
1 : 1
HNK NEUM
HNK STOLAC
25.09.2019. 16:00
1 : 6
HŠK POSUŠJE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
29.09.2019. 15:30
2 : 0
HNK STOLAC
HŠK POSUŠJE
29.09.2019. 15:30
4 : 5
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK"Kamešnica"Podhum
29.09.2019. 15:30
5 : 1
HNK RAMA
HNK BROTNJO Čitluk
29.09.2019. 15:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
29.09.2019. 15:30
2 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
FK KLIS
29.09.2019. 15:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
29.09.2019. 15:30
4 : 0
HNK BRANITELJ
FK TURBINA
05.10.2019. 15:30
0 : 0
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
05.10.2019. 15:30
0 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BRANITELJ
06.10.2019. 15:30
1 : 3
FK KLIS
FK BJELOPOLJAC
06.10.2019. 15:30
2 : 0
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
06.10.2019. 15:30
1 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
06.10.2019. 15:30
0 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK RAMA
06.10.2019. 15:30
0 : 1
HŠK POSUŠJE
HNK STOLAC
13.10.2019. 15:00
0 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
13.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK RAMA
HŠK POSUŠJE
13.10.2019. 15:00
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
NK"Kamešnica"Podhum
13.10.2019. 15:00
2 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
13.10.2019. 15:00
0 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
13.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK BRANITELJ
FK KLIS
13.10.2019. 15:00
3 : 1
FK TURBINA
HNK NEUM
16.10.2019. 15:00
1 : 1
FK KLIS
FK TURBINA
16.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK GRUDE
HNK BRANITELJ
16.10.2019. 15:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
FK BJELOPOLJAC
16.10.2019. 15:00
0 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
16.10.2019. 15:00
0 : 0
HŠK POSUŠJE
Nogometni klub "Ljubuški"
16.10.2019. 15:00
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK RAMA
16.10.2019. 15:00
2 : 0
HNK STOLAC
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
19.10.2019. 14:30
0 : 0
HNK RAMA
HNK STOLAC
19.10.2019. 14:30
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
19.10.2019. 14:30
1 : 1
FK TURBINA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
20.10.2019. 14:30
0 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HŠK POSUŠJE
20.10.2019. 14:30
3 : 0
FK BJELOPOLJAC
NK"Kamešnica"Podhum
20.10.2019. 14:30
2 : 0
HNK BRANITELJ
HNK GRUDE
20.10.2019. 14:30
1 : 1
HNK NEUM
FK TURBINA
26.10.2019. 13:30
0 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
27.10.2019. 13:30
5 : 0
HNK GRUDE
HNK NEUM
27.10.2019. 13:30
1 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BRANITELJ
27.10.2019. 13:30
0 : 2
HŠK POSUŠJE
FK BJELOPOLJAC
27.10.2019. 13:30
1 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
27.10.2019. 13:30
0 : 0
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
27.10.2019. 13:30
1 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
02.11.2019. 13:30
0 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK STOLAC
02.11.2019. 13:30
1 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
02.11.2019. 13:30
0 : 0
FK KLIS
HNK RAMA
03.11.2019. 13:30
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
03.11.2019. 13:30
-- : --
HNK BRANITELJ
HŠK POSUŠJE
03.11.2019. 13:30
2 : 0
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
03.11.2019. 13:30
0 : 1
HNK NEUM
FK TURBINA
09.11.2019. 13:30
0 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
10.11.2019. 13:30
0 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
10.11.2019. 13:30
2 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK NEUM
10.11.2019. 13:30
0 : 0
HŠK POSUŠJE
HNK BRANITELJ
10.11.2019. 13:30
0 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
10.11.2019. 13:30
2 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK TROGLAV 1918 Livno
10.11.2019. 13:30
1 : 1
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
16.11.2019. 13:30
5 : 0
HNK BRANITELJ
HNK STOLAC
16.11.2019. 13:30
1 : 0
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
17.11.2019. 13:30
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
17.11.2019. 13:30
0 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
17.11.2019. 13:30
1 : 0
HNK NEUM
HŠK POSUŠJE
17.11.2019. 13:30
0 : 1
FK KLIS
NK"Kamešnica"Podhum
17.11.2019. 13:30
3 : 0
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK KLIS
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. HŠK POSUŠJE 14 41 37
2. FK KLIS 14 28 34
3. Nogometni klub "Ljubuški" 14 29 30
4. HNK NEUM 14 20 30
5. FK TURBINA 14 -5 22
6. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 14 6 21
7. NK TROGLAV 1918 Livno 14 -4 21
8. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 14 -1 19
9. FK BJELOPOLJAC 14 -6 19
10. NK"Kamešnica"Podhum 14 -5 16
11. HNK BROTNJO Čitluk 14 -8 14
12. HNK STOLAC 14 -11 13
13. HNK RAMA 14 -20 13
14. HNK GRUDE 14 -25 10
15. HNK BRANITELJ 14 -39 4
# Ime kluba U +/- B
1. HNK ČAPLJINA 10 23 26
2. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 19 24
3. HŠK POSUŠJE 10 21 20
4. HNK GRUDE 10 7 19
5. HNK BROTNJO Čitluk 10 5 19
6. NK GOŠK GABELA 10 2 15
7. FK "Leotar" 10 -6 10
8. FK IGMAN 10 -12 10
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 -14 7
10. HNK STOLAC 10 -27 4
11. HNK BRANITELJ 10 -18 3
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 32 25
2. HŠK POSUŠJE 10 10 20
3. FK "Leotar" 10 8 20
4. HNK ČAPLJINA 10 7 20
5. NK GOŠK GABELA 10 5 19
6. FK IGMAN 10 6 15
7. HNK STOLAC 10 1 12
8. HNK BRANITELJ 10 4 11
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 -12 10
10. HNK BROTNJO Čitluk 10 -29 4
11. HNK GRUDE 10 -32 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK TROGLAV 1918 Livno 11 40 30
2. NK ŠIROKI BRIJEG 11 25 27
3. HŠK POSUŠJE 11 20 25
4. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 11 17 25
5. NK"Kamešnica"Podhum 11 10 17
6. HNK GRUDE 11 7 16
7. Nogometni klub "Ljubuški" 11 -18 12
8. HNK DRINOVCI 11 -6 11
9. NK"Šator" Glamoč 11 -13 10
10. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 11 -22 8
11. NK"Šujica" Šujica 11 -30 7
12. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 11 -30 4

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA