POSUŠJE - TOMISLAV 4:5

Jučer u vrlo dramatičnoj utakmici naši seniori, u derbiju protiv susjeda-Posušja, pobijedili su rezultatom 4:5! Prvi pogodak u 15' za naše postigao je Ivan Kukavica iz jedanaesterca. Samo minutu kasnije Petar Banović sjajno zakucava mrežu domaćina za 0:2. Slijedi pad koncentracije i Posušje do kraja prvog dijela susreta uspijeva poravnati rezultat preko Glavine u 19' i 36'. Istim tempom nastavilo se i u drugom poluvremenu. Domaćini postižu treći pogodak u 50' i preokreću rezultat! Zatim nakon toga, Čamber vratar Posušja griješi u dodavanju, Josip Bagarić sjajno koristi tu priliku i zabija u 63' i poravnava rezultat 3:3. Odmah nakon poravnanja, Posušje dobiva jedanaesterac, kojega Glavina realizira u 65' susreta. U 80' Josip Bandić ubacuje iz kornera na drugu stativu, Petar Bandić puca u vratnicu i lopta se odbija do Marka Škorića koji je sigurno zabio. 90+4', zadnja šansa naših da odnesu sva tri boda kući. Josip Bandić ponovno izvodi gdje izravno zabija iz kornera za konačnih HŠK Posušje-HNK Tomislav 4:5!⚽️💙💪 U sljedećem kolu u goste nam dolazi Sloga iz Uskoplja, utakmica je na rasporedu u subotu 05.10.2019. s početkom u 15:30