Vijesti

Omladinska liga.

Subota,21.04.2018. 19.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Tomislavgrad, HNK“TOMISLAV“- FK“IGMAN“ Kadeti              4:1 Juniori              1:2   Nedjelja, 22.04.2018. HEJ liga za limače Mostar, FK

Subota,14.04.2018. 18.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Čitluk, HNK“BROTNJO- ČITLUK“ – HNK“TOMISLAV“ Kadeti                                    1:7 Juniori

HNK”TOMISLAV” – FK”VELEŽ”.

Jučer je odigrana odgođena utakmica 15.kola Omladinske lige BIH grupa jug između HNK“TOMISLAV“ i FK“VELEŽ“. Kadetske ekipe su prve odmjerile snage,u zanimljivoj utakmici sa mnogo uzbudljivih akcija kao i pogodaka pobjedu ipak odnosi gostujuća

CIM-TOMISLAV 1:3.

U 21.kolu 2.lige FBIH-jug Tomislav je gostovao kod ekipe Cima iz Mostara. Nošen pobjedom nad prvoplasiranim Posušjem ,Tomislav odmah od prve minute kreće napadački,domaćin se “grčevito” brani ,ali prvu pravu priliku ipak ima domaćin iz

Omladinska liga rezultati.

Subota,07.04.2018. 17.kolo MŽNL za pionire i početnike Posušje, HŠK“POSUŠJE“ – HNK“TOMISLAV“ Početnici          0:0 Pioniri                1:0   Nedjelja,08.04.2018. 17.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i

Tomislav -Posušje 3:0.

U derbiju Druge lige F BiH – Jug, koji se danas odigrao u Tomislavgradu, momčad HNK Tomislav uvjerljivo je nadigrala prvoplasiranu ekipu HŠK Posušje i pobijedila rezultatom 3:0. Pred oko 150 navijača, od čega je 50-ak bilo gostujućih, momčad

Tomislav – Rama 2:1.

Utakmica 18.kola 2.lige FBIH-jug između Tomislava i Rame koja je zbog vremenskih nepogoda odgođena odigrana je jučer na “Gradskom stadionu” u Tomislavgradu. Rama često stvara poteškoće našoj ekipi, ovaj put Tomislav bolje

Subota,24.03.2018. 15.kolo MŽNL Ljubuški   NK“SLOGA“ – HNK“TOMISLAV“   Početnici   1:9 Pioniri        1:3 Utakmice između Tomislava i Veleža  (juniori i kadeti) su odgođene zbog loših vremenskih uvjeta !

Klis-Tomislav 1:0.

Derbi kola Klis-Tomislav,opravdao je očekivanja. Naime,od prve minute obje ekipe igraju čvrsto. Domaćin prvih desetak minuta igra napadački nošen podrškom s tribina.Naša zadnja linija odlično reagira na  napade domaćina. U prvom dijelu nije bilo