Vijesti

HNK”SLOGA” – HNK”TOMISLAV” 0:1.

HNK”SLOGA” – HNK”TOMISLAV”      0:1 Nova tri boda za Tomislav,  te četvrta pobjeda u nizu , ovaj put je poražena Sloga iz Gornjeg Vakufa sa minimalnih 0:1. Strijelac jedinog pogotka je Zvonimir Tirić, koji je trenutn

Rezultati Omladinske lige.

Subota ,07.10.2017. 8.kolo MŽNL za pionire i početnike Kupres, HNK”KUPRES – HNK”TOMISLAV” Početnici  1:8 Pioniri      2:4 Subota ,07.10.2017. 8.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete G.V. Uskoplje, HNK”SLOG

Tomislav – Turbina 6:1.

HNK“TOMISLAV“ – FK“TURBINA“   6:1 Tomislav je u subotu ostvario treću pobjedu u nizu, ovaj put je teško poražena Turbina iz Jablanice. Bolja igra Tomislava rezultirala je pogotkom  Ivana Bagarića već u 4.minuti ,zatim Mario Šimi

Omladinska liga.

Subota,30.09.2017. 7.kolo MŽNL za pionire i početnike Tomislavgrad, HNK“TOMISLAV“ – NK“ŠUJICA“ Početnici 3:0 Pioniri       3:2 Nedjelja, 01.10.2017. 7.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Tomislavgrad, HNK“TOMISLAV“ –

KAMEŠNICA – TOMISLAV 0:1.

U sklopu 7.kola 2.lige FBIH-jug HNK”Tomislav” je gostovao u Podhumu kod ekipe Kamešnice. Tradicionalno teško gostovanje za našu ekipu kod čvrste i borbene Kamešnice. Prvo poluvrijeme se činilo da ćemo lako do bodova,nizaju se prilike,al

TOMISLAV – CIM 4:1.

U 6.kolu 2.lige FBIH-jug Tomislav je ugostio ekipu Cima iz Mostara.Utakmica se igrala po lijepom vremenu i ugodnoj atmosferi,ekipa Cima je trenutno bolje plasirana ekipa na tablici.Početak utakmice pripada Tomislavu,naši momci imaju veći posjed lopte t

Omladinska liga rezultati.

Nedjelja 24.09.2017. 6.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Konjic,   FK“IGMAN“ – HNK“TOMISLAV“ Kadeti 2:1 Juniori 2:1   Nedjelja 24.09.2017. Hej liga za limače Mostar, HNK“TOMISLAV“ – FK“VELEŽ“NEVESINJE  3:0 S

POSUŠJE – TOMISLAV 1:0.

U nedjelju 17.09.2017.HNK”TOMISLAV” je u sklopu 5.kola 2.lige FBIH – jug gostovao    u Posušju. Prema svim pokazateljima utakmica sa Posušjem bi trebala pokazati stvarno stanje u našoj ekipi.Prvo poluvrijeme naša ekipa bolje stoji

Subota 16.09.2017.  5.kolo MŽNL za pionire i početnika Drinovci, HNK“DRINOVCI“ – HNK“TOMISLAV“ Početnici   0:9 Pioniri        0:2   Nedjelja 17.09.2017. 5.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Tomislavgrad, HNK“TOM

Tomislav- Sloga LJ. 5:0.

HNK“TOMISLAV“ – NK“SLOGA“LJ.  5:0 HNK”TOMISLAV” je u subotu 09.09.2017. u sklopu 4.kola 2.lige FBIH-jug ugostio ekipu Sloge iz Ljubuškog. Tomislav se bolje prilagodio na loše vremenske uvjete,prvi pogodak postiže Marko Št