Vijesti

Omladinska liga rezultati.

Subota,24.03.2018. 15.kolo MŽNL Ljubuški   NK“SLOGA“ – HNK“TOMISLAV“   Početnici   1:9 Pioniri        1:3 Utakmice između Tomislava i Veleža  (juniori i kadeti) su odgođene zbog loših vremenskih uvjeta !

Klis-Tomislav 1:0.

Derbi kola Klis-Tomislav,opravdao je očekivanja. Naime,od prve minute obje ekipe igraju čvrsto. Domaćin prvih desetak minuta igra napadački nošen podrškom s tribina.Naša zadnja linija odlično reagira na  napade domaćina. U prvom dijelu nije bilo

Omladinska liga, rezultati 14. kola.

Subota,17.03.2018. 14.kolo MŽNL za pionire i početnike Tomislavgrad,   HNK“TOMISLAV“ – NK“ŠIROKI BRIJEG“   Početnici 0:1 Pioniri     3:1   Subota,17.03.2018. 14.kolo Omladinske lige BIH-jug za juniore i kadete Posušje, &nb

Stolac-Tomislav 3:3.

Prvu utakmicu proljetnog dijela prvenstva 2.lige FBIH-jug Tomislav je odigrao u Stocu protiv istoimenog kluba.Tomislav je bolje otvorio utakmicu,te sa dva brza pogotka šokirao domaćina. Prvi pogodak postiže M.Šteko u 12.min ,a u 17.min S.Bagarić. Nak

Početak proljetnog dijela prvenstva za seniore.

Nakon odrađenih priprema koje su ove godine odrađene po izrazito lošem vremenu,seniorska ekipa HNK”Tomislav” je spremna za početak proljetnog dijela prvenstva. U pripremnom razdoblju odigrali smo tri pripremne utakmice, prva je igrana u Op

ELITNI OMLADINSKI IGRAČI.

Nogometni savez BIH je organizirako kamp “Elitnih omladinskih igrača” u TC NSFB u Zenici. Naši predstavnici su  Filip Čuić i Luka Jolić za 2003.godište , Ivan Ivić i Stipan Musić za 2004.godište. Detaljnije o ovom kampu možete vidje

Prva pripremna utakmica HNK”Tomislav”.

Seniori HNK”Tomislav” su u subotu 17.02.2018. odigrali prvu pripremnu utakmicu protiv ekipe Neretvanca iz Opuzena. Domaća ekipa se natječe u 2. ligi Hrvatske . Do sada su odigrali  niz pripremnih utakmica, dok ekipa Tomislava je na početku