Vijesti

ROŠKO POLJE POBJEDNIK ONL 2017..

NEDJELJA 13.08.2017.   13:30 sati  Mrkodol – Šujica  1:5               za 3.mjesto (Omladinska ONL)   14:30 sati Kolo – Šujica     1:1 (jedanaesterci  7:6)    za 3.mjesto (Seniori)   16:00 sati Kongora –

FINALE ONL ,NEDJELJA 13.08.2017.

NEDJELJA 13.08.2017.   13:30 sati  Mrkodol – Šujica                 za 3.mjesto (Omladinska ONL)   14:30 sati Kolo – Šujica                          za 3.mjesto (Seniori)   16:00 sati Kongora

1/2 FINALE DJEČIJE ONL.

1/2 FINALE OMLADINSKE ONL ,PETAK 11.08.2017   18:00 sati MRKODOL – KONGORA 0:0( penali 4:5 )   19:00 sati BORČANI – ŠUJICA 4:3   Strijelci za Borčane :Leonardo Krištić, Filip Matić,Marko Matić i Matej Matić Strijelci za Šujicu : Ivan

NASTAVAK LIJEPE PRIČE IZ SALZBURGA I BASELA.

HNK“TOMISLAV“  je ovih dana ugostio naše drage sugrađane koji su omogućili našoj djeci nastupe  na međunarodnim turnirima  u Baselu i Salzburgu.Predsjednik Hnk“Tomislav“ Ilija Bagarić je organizirao zajedničko druženje uz jelo i piće 

REZULTATI I NAJAVA 1/2 FINALA ONL ZA SENIORE.

¼ FINALE OMLADINSKE ONL,  SRIJEDA 09.08.2017.   16:00 sati BORČANI – BRIŠNIK  3:0 Strijelci za Borčane: 2x Marko Matić i Leonardo Krištić 17:00 sati ŠUJICA – KOLO  5:0 Strijelci za Šujicu : Ivan Šimić,Matej Barišić,Stipe Klišanin

RASPORED 1/4 FINALA OMLADINSKE ONL.

¼ FINALE OMLADINSKE ONL,  SRIJEDA 09.08.2017.   16:00 sati BORČANI – BRIŠNIK 17:00 sati ŠUJICA – KOLO 18:00 sati MRKODOL – STIPANIĆI 19:00 sati ROŠKO POLJE – KONGORA

ONL.

¼ FINALE ONL ZA SENIORE PONEDJELJAK 07.08.2017.   17:00 sati ŠUJICA –  BRIŠNIK 2:0 Strijelci za Šujicu : Bariša Pašalić i Nikola Zrno 18:30 sati ROŠKO POLJE  – KONGORA 6:0 Strijelci za Roško Polje : 3x Nenad Kelava,Josip Serdar

1/4 FINALE ONL.

¼ FINALE ONL ZA SENIORE NEDJELJA 06.08.2017.   17:00 sati KOLO – ŠUJICA STRIDON 4:3   18:30 sati EMINOVO SELO – SARAJLIJE 0:3   NAJAVA: ¼ FINALE ONL ZA SENIORE PONEDJELJAK 07.08.2017.   17:00 sati ŠUJICA –  BRIŠNIK 18:3

KONGORA PRVAK VETERANSKE ONL 2017..

ONL ZA VETERANE SUBOTA 05.08.2017.   Za treće mjesto: 20:00 ŠUJICA – KUK  5:0 Strijelci za Šujicu : 2x Željko Jurić,Ante Brzović,Miro Mioč i Ilija Duvnjak Finale : 21:00 KONGORA – PRISOJE 2:2 Strijelci za Kongoru :Petar Galić i Mirko Kukavic