Vijesti

REZULTATI DJEČIJE I VETERANSKE ONL 2018.

DJECA:   ČETVRTAK 02.08.18                                            17:30 h BORČANI – ROŠKO POLJE      12:1 Strijelci za Borčane: Leonardo Krištić 2x,Filip Matić 4x,Marko Matić 3x,Jure Radoš

1/8 FINALA ONL ZA SENIORE.

Petak 03.08.2018. 16:00 h ROŠKO POLJE- KOLO/PODKOLJE 17:45h ŠUJICA – KONGORA Subota 04.08.2018. 16:15h MESIHOVINA – EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI 17:30h CRVENICE – PRISOJE 18:45h LETKA – MOKRONOGE/LUG Nedjelja 05.08.2018. 16:15h SARAJLIJE/KUK –

Rezultati.

SRIJEDA 01.08.18. 15:00 sati MOKRONOGE/LUG – PRISOJE 2:0 Strijelci za Mokronoge/Lug :Karlo Baković i Ante Budimir 16:15 Sati STIPANIĆI-EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI 2:1 Strijelac za Stipaniće:Branimir Šiško 2x Za Eko selo Grabovicu/Dobriće Ivan Drmi

Rezultati i najava.

UTORAK 31.07.18. 16:15 sati KOLO/PODKOLJE – MRKODOL 3:0(gosti nisu došli) 17:30 sati EMINOVO SELO – ŠUJICA 1:1 Strijelac za Eminovo Selo Drago Tabak Strijelac za Šujicu Hrvoje Pašalić 18:45 sati LETKA – JOŠANICA/PODGAJ 4:1 Strijelci za Letku:

Peti dan ONL 2018.

PONEDJELJAK 30.07.18. 16:15 sati STIPANIĆI – SARAJLIJE/KUK  2:4 Strijelci za Sarajlije: Antonio Sladoja 2x ,Ivan Jakić i Stojan Sladoja Strijelci za Stipaniće:Branimir Šiško i Jure Šarić 17:30 sati BRIŠNIK – PRISOJE 4:2 Strijelac za Brišnik:

Izvučeni parovi dječije i veteranske ONL 2018.

VETERANI   GRUPA „A“ Grupa“B“ Grupa“C“ Grupa“D“ 1.KONGORA 1.BRIŠNIK 1.ŠUJICA 1. PRISOJE 2.VEDAŠIĆ 2.SRĐANI 2.BORČANI 2.EMINOVO SELO 3.JOŠANICA/PODGAJ 3.SEONICA/OMOLJE 3.KOLO 3.KOVAČI 4.CRVENICE 4.MOKRONOGE 4.KUK 4.DOBRIĆI &nb

ONL 2018.

Nedjelja 29.07.18 17:30 sati MESIHOVINA – KONGORA 3:0 Strijelci za Mesihovinu: Josip Bagarić 2x i Marijan Bagarić NAJAVA: PONEDJELJAK 30.07.18. 16:15 sati STIPANIĆI – SARAJLIJE/KUK 17:30 sati BRIŠNIK – PRISOJE 18:45 sati MOKRONOGE/LUG – SE

Rezultati trećeg dana ONL.

SUBOTA 28.07.18. 16:15 Sati ŠUJICA – MOKRONOGE/BLAŽUJ 7:0 Strijelci za Šujicu:Denis Krstanović 3x,Ivan Mioč 2x,Pere Zrno i Nikola Zrno. 17:30 Sati MRKODOL – CRVENICE 0:7 Strijelci za Crvenice: Josip Radoš 2x,Petar Radoš 2x,Bože Gudelj,Josip Gu

Rezultati drugog dana ONL 2018.

PETAK 27.07. 18. 16:15 sati KONGORA – MZ JUG 0:1 Strijelac za MZ JUG: Mišo Ćavar 17:30 sati  SARAJLIJE – EKO SELO GRABOVICA/DOBRIĆI 3:2 Strijelci za Sarajlije: Antonio Sladoja 2x i Ivan Mašić Strijelci za Grabovicu/Dobriće:Kristijan Drmić i Iv

REZULTATI PRVOG DANA ONL 2018.

ČETVRTAK 26.07. 18. 15:00 sati ROŠKO POLJE –JOŠANICA/PODGAJ   10:1 Strijelci za R.Polje: Josip Bandić 2x,Mate Radoš 2x,Zvonimir Gačić 2x,Jakov Šimić,Anđelko Radoš i Mario Šimić. Strijelac za Jošanicu/Podgaj: Ivan Pivić. 16:15 sati KOLO