HNK Tomislav Tomislavgrad

HNK Tomislav Tomislavgrad

počinje za

-- : --

HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK RAMA

"Gradski stadion"

Druga liga Federacije BiH grupa JUG 19/20

19.10.2019. 14:30

Druga liga Federacije BiH grupa JUG 19/20
FK TURBINA
17.08.2019. 17:30
1 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
18.08.2019. 17:30
3 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
18.08.2019. 17:30
0 : 2
HŠK POSUŠJE
FK KLIS
18.08.2019. 17:30
4 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK NEUM
18.08.2019. 17:30
3 : 2
HNK STOLAC
HNK BRANITELJ
18.08.2019. 17:30
4 : 0
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
18.08.2019. 17:30
5 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
24.08.2019. 17:00
1 : 5
FK KLIS
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
24.08.2019. 17:00
1 : 2
HNK NEUM
HNK STOLAC
24.08.2019. 17:00
-- : --
FK KLIS
HŠK POSUŠJE
24.08.2019. 17:00
2 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
25.08.2019. 17:00
2 : 0
FK BJELOPOLJAC
Nogometni klub "Ljubuški"
25.08.2019. 17:00
4 : 1
HNK BRANITELJ
HNK RAMA
25.08.2019. 17:00
-- : --
FK TURBINA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.08.2019. 17:00
2 : 2
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
31.08.2019. 16:30
1 : 0
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
31.08.2019. 16:30
2 : 7
Nogometni klub "Ljubuški"
NK"Kamešnica"Podhum
01.09.2019. 16:30
1 : 5
HŠK POSUŠJE
HNK GRUDE
01.09.2019. 16:30
0 : 3
HNK STOLAC
FK KLIS
01.09.2019. 16:30
3 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BRANITELJ
01.09.2019. 16:30
2 : 4
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK NEUM
05.09.2019. 17:00
6 : 0
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
07.09.2019. 16:30
4 : 1
HNK BRANITELJ
NK TROGLAV 1918 Livno
07.09.2019. 16:30
2 : 2
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
07.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK NEUM
HNK RAMA
07.09.2019. 16:30
2 : 1
FK KLIS
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
07.09.2019. 16:30
2 : 0
HNK GRUDE
HNK STOLAC
07.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
07.09.2019. 16:30
2 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HŠK POSUŠJE
15.09.2019. 16:30
3 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
15.09.2019. 16:30
4 : 1
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
15.09.2019. 16:30
2 : 4
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK GRUDE
15.09.2019. 16:30
1 : 2
HNK RAMA
FK KLIS
15.09.2019. 16:30
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK NEUM
15.09.2019. 16:30
5 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
FK TURBINA
15.09.2019. 16:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
21.09.2019. 15:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
HNK BRANITELJ
22.09.2019. 15:30
1 : 2
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
22.09.2019. 15:30
1 : 3
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
22.09.2019. 15:30
9 : 0
HNK GRUDE
HNK RAMA
22.09.2019. 15:30
1 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
FK BJELOPOLJAC
22.09.2019. 16:00
1 : 1
HNK NEUM
HNK STOLAC
25.09.2019. 16:00
1 : 6
HŠK POSUŠJE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
29.09.2019. 15:30
2 : 0
HNK STOLAC
HŠK POSUŠJE
29.09.2019. 15:30
4 : 5
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK"Kamešnica"Podhum
29.09.2019. 15:30
5 : 1
HNK RAMA
HNK BROTNJO Čitluk
29.09.2019. 15:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
29.09.2019. 15:30
2 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
FK KLIS
29.09.2019. 15:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
29.09.2019. 15:30
4 : 0
HNK BRANITELJ
FK TURBINA
05.10.2019. 15:30
0 : 0
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
05.10.2019. 15:30
0 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BRANITELJ
06.10.2019. 15:30
1 : 3
FK KLIS
FK BJELOPOLJAC
06.10.2019. 15:30
2 : 0
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
06.10.2019. 15:30
1 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
06.10.2019. 15:30
0 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK RAMA
06.10.2019. 15:30
0 : 1
HŠK POSUŠJE
HNK STOLAC
13.10.2019. 15:00
0 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
13.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK RAMA
HŠK POSUŠJE
13.10.2019. 15:00
1 : 0
Nogometni klub "Ljubuški"
NK"Kamešnica"Podhum
13.10.2019. 15:00
2 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
13.10.2019. 15:00
0 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
13.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK BRANITELJ
FK KLIS
13.10.2019. 15:00
3 : 1
FK TURBINA
HNK NEUM
16.10.2019. 15:00
1 : 1
FK KLIS
FK TURBINA
16.10.2019. 15:00
1 : 0
HNK GRUDE
HNK BRANITELJ
16.10.2019. 15:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
FK BJELOPOLJAC
16.10.2019. 15:00
0 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
16.10.2019. 15:00
0 : 0
HŠK POSUŠJE
Nogometni klub "Ljubuški"
16.10.2019. 15:00
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK RAMA
16.10.2019. 15:00
2 : 0
HNK STOLAC
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
19.10.2019. 14:30
-- : --
HNK RAMA
HNK STOLAC
19.10.2019. 14:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
19.10.2019. 14:30
-- : --
FK TURBINA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
20.10.2019. 14:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HŠK POSUŠJE
20.10.2019. 14:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
NK"Kamešnica"Podhum
20.10.2019. 14:30
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK GRUDE
20.10.2019. 14:30
-- : --
HNK NEUM
FK TURBINA
26.10.2019. 13:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
27.10.2019. 13:30
-- : --
HNK GRUDE
HNK NEUM
27.10.2019. 13:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BRANITELJ
27.10.2019. 13:30
-- : --
HŠK POSUŠJE
FK BJELOPOLJAC
27.10.2019. 13:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
27.10.2019. 13:30
-- : --
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
27.10.2019. 13:30
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
02.11.2019. 13:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK STOLAC
02.11.2019. 13:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
02.11.2019. 13:30
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
03.11.2019. 13:30
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
03.11.2019. 13:30
-- : --
HNK BRANITELJ
HŠK POSUŠJE
03.11.2019. 13:30
-- : --
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
03.11.2019. 13:30
-- : --
HNK NEUM
FK TURBINA
09.11.2019. 13:30
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
10.11.2019. 13:30
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
10.11.2019. 13:30
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK NEUM
10.11.2019. 13:30
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK BRANITELJ
10.11.2019. 13:30
-- : --
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
10.11.2019. 13:30
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK TROGLAV 1918 Livno
10.11.2019. 13:30
-- : --
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
16.11.2019. 13:30
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK STOLAC
16.11.2019. 13:30
-- : --
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
17.11.2019. 13:30
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
17.11.2019. 13:30
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
17.11.2019. 13:30
-- : --
HNK NEUM
HŠK POSUŠJE
17.11.2019. 13:30
-- : --
FK KLIS
NK"Kamešnica"Podhum
17.11.2019. 13:30
-- : --
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK KLIS
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HŠK POSUŠJE
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK BRANITELJ
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK BRANITELJ
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HŠK POSUŠJE
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. FK KLIS 10 21 25
2. HNK NEUM 9 19 23
3. HŠK POSUŠJE 9 20 22
4. Nogometni klub "Ljubuški" 10 19 18
5. FK TURBINA 9 2 16
6. FK BJELOPOLJAC 9 1 16
7. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 9 3 14
8. NK TROGLAV 1918 Livno 9 -2 14
9. HNK BROTNJO Čitluk 10 -3 11
10. NK"Kamešnica"Podhum 9 -6 10
11. HNK RAMA 10 -17 10
12. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 9 -6 9
13. HNK BRANITELJ 9 -16 4
14. HNK STOLAC 9 -16 4
15. HNK GRUDE 10 -19 4
# Ime kluba U +/- B
1. HNK ČAPLJINA 7 17 19
2. HŠK POSUŠJE 7 22 18
3. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 7 14 17
4. HNK BROTNJO Čitluk 8 5 16
5. NK GOŠK GABELA 7 5 12
6. HNK GRUDE 7 1 10
7. FK IGMAN 8 -13 7
8. FK "Leotar" 7 -7 4
9. NK TROGLAV 1918 Livno 7 -14 4
10. HNK STOLAC 7 -17 4
11. HNK BRANITELJ 8 -13 3
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 7 20 18
2. HŠK POSUŠJE 7 11 16
3. NK GOŠK GABELA 7 3 16
4. FK "Leotar" 7 8 14
5. HNK ČAPLJINA 7 3 13
6. FK IGMAN 8 2 11
7. HNK BRANITELJ 8 5 10
8. HNK STOLAC 7 -1 8
9. NK TROGLAV 1918 Livno 7 -14 4
10. HNK BROTNJO Čitluk 8 -15 4
11. HNK GRUDE 7 -22 0
# Ime kluba U +/- B
1. NK TROGLAV 1918 Livno 8 28 24
2. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 8 17 21
3. HŠK POSUŠJE 8 18 19
4. NK ŠIROKI BRIJEG 7 14 18
5. NK"Kamešnica"Podhum 8 7 11
6. HNK DRINOVCI 8 -5 8
7. HNK GRUDE 7 1 7
8. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 6 -8 4
9. NK"Šujica" Šujica 7 -22 4
10. NK"Šator" Glamoč 6 -11 3
11. Nogometni klub "Ljubuški" 6 -18 3
12. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 7 -21 3

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA