Druga liga Federacije BiH grupa JUG 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HŠK POSUŠJE 14 12 1 1 52 11 41 37
2. FK KLIS 14 11 1 2 41 13 28 34
3. Nogometni klub "Ljubuški" 14 10 0 4 49 20 29 30
4. HNK NEUM 14 9 3 2 34 14 20 30
5. FK TURBINA 14 7 1 6 23 28 -5 22
6. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 14 6 3 5 32 26 6 21
7. NK TROGLAV 1918 Livno 14 6 3 5 21 25 -4 21
8. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 14 5 4 5 25 26 -1 19
9. FK BJELOPOLJAC 14 6 1 7 28 34 -6 19
10. NK"Kamešnica"Podhum 14 5 1 8 24 29 -5 16
11. HNK BROTNJO Čitluk 14 4 2 8 17 25 -8 14
12. HNK STOLAC 14 4 1 9 20 31 -11 13
13. HNK RAMA 14 4 1 9 18 38 -20 13
14. HNK GRUDE 14 3 1 10 15 40 -25 10
15. HNK BRANITELJ 14 1 1 12 12 51 -39 4

Omladinska liga BiH "Jug" KADETI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK ČAPLJINA 10 8 2 0 26 3 23 26
2. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 7 3 0 24 5 19 24
3. HŠK POSUŠJE 10 6 2 2 26 5 21 20
4. HNK GRUDE 10 6 1 3 17 10 7 19
5. HNK BROTNJO Čitluk 10 6 1 3 19 14 5 19
6. NK GOŠK GABELA 10 4 3 3 17 15 2 15
7. FK "Leotar" 10 3 1 6 14 20 -6 10
8. FK IGMAN 10 3 1 6 15 27 -12 10
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 2 1 7 13 27 -14 7
10. HNK STOLAC 10 1 1 8 10 37 -27 4
11. HNK BRANITELJ 10 1 0 9 9 27 -18 3

Omladinska liga BiH "Jug" JUNIORI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 8 1 1 45 13 32 25
2. HŠK POSUŠJE 10 6 2 2 30 20 10 20
3. FK "Leotar" 10 6 2 2 24 16 8 20
4. HNK ČAPLJINA 10 6 2 2 21 14 7 20
5. NK GOŠK GABELA 10 6 1 3 18 13 5 19
6. FK IGMAN 10 4 3 3 15 9 6 15
7. HNK STOLAC 10 3 3 4 16 15 1 12
8. HNK BRANITELJ 10 3 2 5 17 13 4 11
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 3 1 6 13 25 -12 10
10. HNK BROTNJO Čitluk 10 1 1 8 9 38 -29 4
11. HNK GRUDE 10 0 0 10 10 42 -32 0

MŽNL pioniri 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. NK TROGLAV 1918 Livno 11 10 0 1 48 8 40 30
2. NK ŠIROKI BRIJEG 11 9 0 2 30 5 25 27
3. HŠK POSUŠJE 11 8 1 2 35 15 20 25
4. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 11 8 1 2 37 20 17 25
5. NK"Kamešnica"Podhum 11 5 2 4 23 13 10 17
6. HNK GRUDE 11 5 1 5 22 15 7 16
7. Nogometni klub "Ljubuški" 11 4 0 7 10 28 -18 12
8. HNK DRINOVCI 11 3 2 6 15 21 -6 11
9. NK"Šator" Glamoč 11 3 1 7 10 23 -13 10
10. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 11 2 2 7 17 39 -22 8
11. NK"Šujica" Šujica 11 2 1 8 6 36 -30 7
12. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 11 1 1 9 16 46 -30 4

HNK Tomislav Tomislavgrad