Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG

U P N I G+ G- +/- B
1. Nogometni klub "Ljubuški" 4 4 0 0 17 1 16 12
2. FK KLIS 4 3 1 0 12 1 11 10
3. NK TROGLAV 1918 Livno 4 3 1 0 9 2 7 10
4. HNK STOLAC 4 3 0 1 14 4 10 9
5. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 3 2 1 0 9 6 3 7
6. NK"Kamešnica"Podhum 4 1 1 2 5 7 -2 4
7. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 4 1 1 2 4 10 -6 4
8. HNK RAMA 3 1 0 2 8 12 -4 3
9. HNK NEUM 3 1 0 2 5 9 -4 3
10. HNK BROTNJO Čitluk 4 1 0 3 4 10 -6 3
11. FK TURBINA 4 0 2 2 6 8 -2 2
12. FK BJELOPOLJAC 4 0 1 3 1 15 -14 1
13. HNK GRUDE 3 0 0 3 1 10 -9 0

Omladinska liga BiH "Jug" KADETI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 4 3 1 0 15 1 14 10
2. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 4 3 1 0 15 3 12 10
3. NK GOŠK GABELA 4 3 0 1 10 4 6 9
4. FK "Leotar" 4 2 1 1 9 4 5 7
5. NK TROGLAV 1918 Livno 4 2 0 2 8 10 -2 6
6. HNK STOLAC 4 2 0 2 7 11 -4 6
7. HNK GRUDE 4 1 1 2 5 9 -4 4
8. HNK BROTNJO Čitluk 4 1 1 2 5 10 -5 4
9. FK IGMAN 4 1 0 3 5 10 -5 3
10. HNK NEUM 3 1 0 2 5 10 -5 3
11. HNK BRANITELJ 3 1 0 2 6 13 -7 3
12. HNK ČAPLJINA 4 0 1 3 5 10 -5 1

Omladinska liga BiH "Jug" JUNIORI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 4 4 0 0 26 5 21 12
2. HNK NEUM 3 3 0 0 9 3 6 9
3. NK GOŠK GABELA 3 2 1 0 4 1 3 7
4. FK IGMAN 4 2 1 1 5 4 1 7
5. FK "Leotar" 4 1 2 1 6 4 2 5
6. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 4 1 2 1 8 7 1 5
7. HNK BROTNJO Čitluk 3 1 0 2 7 11 -4 3
8. HNK GRUDE 4 1 0 3 7 13 -6 3
9. HNK BRANITELJ 2 0 1 1 2 4 -2 1
10. HNK ČAPLJINA 3 0 1 2 1 10 -9 1
10. NK TROGLAV 1918 Livno 0 0 0 0 0 0 0 0
12. HNK STOLAC 4 0 0 4 2 15 -13 0

MŽNL - POČETNICI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Kupres '97" Kupres 0 0 0 0 0 0 0 0
2. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HNK DRINOVCI 0 0 0 0 0 0 0 0
5. HNK GRUDE 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK"Kamešnica"Podhum 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Nogometni klub "Ljubuški" 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK TROGLAV 1918 Livno 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK"Šator" Glamoč 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK ŠIROKI BRIJEG Široki Brijeg 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK"Šujica" Šujica 0 0 0 0 0 0 0 0

MŽNL - PIONIRI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Kupres '97" Kupres 0 0 0 0 0 0 0 0
2. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 0 0 0 0 0 0 0 0
4. HNK DRINOVCI 0 0 0 0 0 0 0 0
5. HNK GRUDE 0 0 0 0 0 0 0 0
6. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 0 0 0 0 0 0 0 0
9. NK"Kamešnica"Podhum 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Nogometni klub "Ljubuški" 0 0 0 0 0 0 0 0
11. NK TROGLAV 1918 Livno 0 0 0 0 0 0 0 0
12. NK"Šator" Glamoč 0 0 0 0 0 0 0 0
13. NK ŠIROKI BRIJEG Široki Brijeg 0 0 0 0 0 0 0 0
14. NK"Šujica" Šujica 0 0 0 0 0 0 0 0

HNK Tomislav Tomislavgrad