Druga liga Federacije BiH grupa JUG 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HŠK POSUŠJE 13 11 1 1 49 11 38 34
2. FK KLIS 13 10 1 2 36 12 24 31
3. Nogometni klub "Ljubuški" 13 9 0 4 45 19 26 27
4. HNK NEUM 13 8 3 2 30 14 16 27
5. FK TURBINA 13 6 1 6 21 27 -6 19
6. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 13 5 3 5 23 25 -2 18
7. NK TROGLAV 1918 Livno 13 5 3 5 17 23 -6 18
8. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 13 4 4 5 22 26 -4 16
9. FK BJELOPOLJAC 13 5 1 7 24 33 -9 16
10. HNK BROTNJO Čitluk 13 4 1 8 16 24 -8 13
11. NK"Kamešnica"Podhum 13 4 1 8 19 29 -10 13
12. HNK RAMA 13 4 1 8 18 34 -16 13
13. HNK STOLAC 13 3 1 9 16 31 -15 10
14. HNK GRUDE 13 2 1 10 12 40 -28 7
15. HNK BRANITELJ 0 0 0 0 0 0 0 0

Omladinska liga BiH "Jug" KADETI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK ČAPLJINA 10 8 2 0 26 3 23 26
2. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 7 3 0 24 5 19 24
3. HŠK POSUŠJE 10 6 2 2 26 5 21 20
4. HNK GRUDE 10 6 1 3 17 10 7 19
5. HNK BROTNJO Čitluk 10 6 1 3 19 14 5 19
6. NK GOŠK GABELA 10 4 3 3 17 15 2 15
7. FK "Leotar" 10 3 1 6 14 20 -6 10
8. FK IGMAN 10 3 1 6 15 27 -12 10
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 2 1 7 13 27 -14 7
10. HNK STOLAC 10 1 1 8 10 37 -27 4
11. HNK BRANITELJ 10 1 0 9 9 27 -18 3

Omladinska liga BiH "Jug" JUNIORI 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 8 1 1 45 13 32 25
2. HŠK POSUŠJE 10 6 2 2 30 20 10 20
3. FK "Leotar" 10 6 2 2 24 16 8 20
4. HNK ČAPLJINA 10 6 2 2 21 14 7 20
5. NK GOŠK GABELA 10 6 1 3 18 13 5 19
6. FK IGMAN 10 4 3 3 15 9 6 15
7. HNK STOLAC 10 3 3 4 16 15 1 12
8. HNK BRANITELJ 10 3 2 5 17 13 4 11
9. NK TROGLAV 1918 Livno 10 3 1 6 13 25 -12 10
10. HNK BROTNJO Čitluk 10 1 1 8 9 38 -29 4
11. HNK GRUDE 10 0 0 10 10 42 -32 0

MŽNL pioniri 19/20

U P N I G+ G- +/- B
1. NK TROGLAV 1918 Livno 11 10 0 1 48 8 40 30
2. NK ŠIROKI BRIJEG 11 9 0 2 30 5 25 27
3. HŠK POSUŠJE 11 8 1 2 35 15 20 25
4. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 11 8 1 2 37 20 17 25
5. NK"Kamešnica"Podhum 11 5 2 4 23 13 10 17
6. HNK GRUDE 11 5 1 5 22 15 7 16
7. Nogometni klub "Ljubuški" 11 4 0 7 10 28 -18 12
8. HNK DRINOVCI 11 3 2 6 15 21 -6 11
9. NK"Šator" Glamoč 11 3 1 7 10 23 -13 10
10. Hrvatski nogometni klub Blato Ljuti Dolac 11 2 2 7 17 39 -22 8
11. NK"Šujica" Šujica 11 2 1 8 6 36 -30 7
12. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 11 1 1 9 16 46 -30 4

HNK Tomislav Tomislavgrad