HNK Tomislav Tomislavgrad

HNK Tomislav Tomislavgrad

počinje za

-- : --

HNK BROTNJO Čitluk
HNK"Tomislav" Tomislavgrad

BARE

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG

09.05.2021. 17:00

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG
FK TURBINA
22.08.2020. 17:00
2 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK STOLAC
22.08.2020. 17:00
4 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
23.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK GRUDE
FK KLIS
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
23.08.2020. 17:00
4 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
29.08.2020. 17:00
1 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
30.08.2020. 17:00
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
30.08.2020. 17:00
0 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
30.08.2020. 17:00
4 : 6
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
30.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
30.08.2020. 17:00
2 : 1
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
04.09.2020. 16:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
05.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK RAMA
HNK STOLAC
05.09.2020. 16:30
2 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
06.09.2020. 16:30
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
06.09.2020. 16:30
1 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
06.09.2020. 16:30
0 : 2
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
12.09.2020. 16:00
2 : 1
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
13.09.2020. 16:00
1 : 1
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
13.09.2020. 16:00
1 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
13.09.2020. 16:00
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
13.09.2020. 16:00
1 : 4
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
13.09.2020. 16:00
0 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
19.09.2020. 15:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
20.09.2020. 15:30
3 : 2
HNK RAMA
FK KLIS
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
20.09.2020. 15:30
4 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
20.09.2020. 15:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
26.09.2020. 15:30
5 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
27.09.2020. 15:30
1 : 2
HNK NEUM
NK"Kamešnica"Podhum
27.09.2020. 15:30
0 : 1
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
27.09.2020. 15:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
27.09.2020. 15:30
0 : 1
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
27.09.2020. 15:30
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
03.10.2020. 15:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
04.10.2020. 15:30
1 : 2
FK TURBINA
FK KLIS
04.10.2020. 15:30
2 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
04.10.2020. 15:30
4 : 1
HNK RAMA
HNK GRUDE
04.10.2020. 15:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
04.10.2020. 15:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
10.10.2020. 15:00
3 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
10.10.2020. 15:00
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
11.10.2020. 15:00
1 : 3
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
11.10.2020. 15:00
0 : 2
HNK NEUM
HNK RAMA
11.10.2020. 15:00
2 : 0
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
11.10.2020. 15:00
1 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
17.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
18.10.2020. 14:30
3 : 1
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
18.10.2020. 14:30
5 : 0
FK TURBINA
HNK GRUDE
18.10.2020. 14:30
1 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK NEUM
18.10.2020. 14:30
3 : 3
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
18.10.2020. 14:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
24.10.2020. 14:30
2 : 1
HNK GRUDE
HNK STOLAC
24.10.2020. 14:30
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
25.10.2020. 14:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
HNK RAMA
25.10.2020. 14:30
3 : 2
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
25.10.2020. 14:30
2 : 2
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
31.10.2020. 13:30
4 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
31.10.2020. 13:30
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
31.10.2020. 13:30
1 : 5
FK TURBINA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
31.10.2020. 13:30
2 : 4
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
31.10.2020. 13:30
5 : 1
HNK RAMA
NK"Kamešnica"Podhum
31.10.2020. 13:30
0 : 3
HNK BROTNJO Čitluk
FK TURBINA
07.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK STOLAC
07.11.2020. 13:30
0 : 1
HNK NEUM
HNK RAMA
08.11.2020. 13:30
3 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
08.11.2020. 13:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
08.11.2020. 13:30
1 : 2
HNK GRUDE
FK KLIS
08.11.2020. 13:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
14.11.2020. 13:30
2 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
14.11.2020. 13:30
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
14.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
14.11.2020. 13:30
0 : 4
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
14.11.2020. 13:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
14.11.2020. 13:30
2 : 1
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
13.03.2021. 15:00
1 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
14.03.2021. 15:00
0 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
14.03.2021. 15:00
3 : 0
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
14.03.2021. 15:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
14.03.2021. 15:00
0 : 0
FK KLIS
HNK GRUDE
14.03.2021. 15:00
2 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
20.03.2021. 15:00
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
20.03.2021. 15:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
21.03.2021. 15:00
1 : 1
HNK NEUM
FK KLIS
21.03.2021. 15:00
0 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK TROGLAV 1918 Livno
21.03.2021. 15:00
3 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
21.03.2021. 15:00
3 : 2
HNK RAMA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
27.03.2021. 15:30
1 : 3
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
28.03.2021. 15:30
3 : 0
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
28.03.2021. 15:30
5 : 0
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
28.03.2021. 15:30
1 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
FK BJELOPOLJAC
28.03.2021. 15:30
1 : 5
FK KLIS
HNK NEUM
28.03.2021. 15:30
2 : 1
HNK GRUDE
HNK GRUDE
03.04.2021. 16:00
0 : 2
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
Nogometni klub "Ljubuški"
03.04.2021. 16:00
7 : 0
FK BJELOPOLJAC
FK KLIS
03.04.2021. 16:00
2 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
03.04.2021. 16:00
0 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
03.04.2021. 16:00
0 : 1
HNK RAMA
FK TURBINA
03.04.2021. 16:00
2 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
10.04.2021. 16:30
3 : 1
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
11.04.2021. 16:30
4 : 0
HNK STOLAC
HNK RAMA
11.04.2021. 16:30
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
11.04.2021. 16:30
2 : 0
FK KLIS
NK"Kamešnica"Podhum
11.04.2021. 16:30
3 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
11.04.2021. 16:30
0 : 3
HNK GRUDE
HNK STOLAC
17.04.2021. 16:30
3 : 0
FK TURBINA
HNK NEUM
18.04.2021. 16:30
6 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
18.04.2021. 16:30
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
Nogometni klub "Ljubuški"
18.04.2021. 16:30
1 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
18.04.2021. 16:30
1 : 1
HNK RAMA
NK TROGLAV 1918 Livno
18.04.2021. 16:30
2 : 3
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK TURBINA
24.04.2021. 17:00
3 : 3
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.04.2021. 17:00
0 : 5
FK KLIS
HNK RAMA
25.04.2021. 17:00
4 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
25.04.2021. 17:00
0 : 2
HNK GRUDE
NK"Kamešnica"Podhum
25.04.2021. 17:00
1 : 1
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
25.04.2021. 17:00
0 : 9
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
02.05.2021. 17:00
2 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
HNK NEUM
02.05.2021. 17:00
3 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
HNK GRUDE
02.05.2021. 17:00
1 : 0
HNK RAMA
Nogometni klub "Ljubuški"
02.05.2021. 17:00
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
02.05.2021. 17:00
4 : 1
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
02.05.2021. 17:00
2 : 0
HNK STOLAC
HNK STOLAC
08.05.2021. 17:00
-- : --
FK KLIS
FK TURBINA
08.05.2021. 17:00
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
09.05.2021. 17:00
-- : --
HNK GRUDE
HNK RAMA
09.05.2021. 17:00
-- : --
HNK NEUM
HNK BROTNJO Čitluk
09.05.2021. 17:00
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK"Kamešnica"Podhum
09.05.2021. 17:00
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub "Ljubuški" 20 49 46
2. FK KLIS 20 22 37
3. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 19 11 35
4. NK TROGLAV 1918 Livno 20 9 34
5. HNK NEUM 19 5 34
6. HNK GRUDE 19 1 31
7. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 19 6 29
8. FK TURBINA 19 2 26
9. HNK RAMA 19 -8 23
10. HNK BROTNJO Čitluk 20 -12 19
11. HNK STOLAC 19 -16 19
12. NK"Kamešnica"Podhum 20 -22 12
13. FK BJELOPOLJAC 19 -47 12
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 16 50 42
2. NK GOŠK GABELA 14 8 28
3. FK "Leotar" 13 12 26
4. HNK GRUDE 15 3 25
5. HNK NEUM 14 -1 21
6. HNK BRANITELJ 15 -5 21
7. FK IGMAN 14 0 18
8. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 14 0 15
9. HNK STOLAC 15 -17 15
10. HNK ČAPLJINA 14 -24 10
11. HNK BROTNJO Čitluk 14 -26 7
12. NK TROGLAV 1918 Livno 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 17 77 47
2. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 16 44 39
3. HNK GRUDE 16 11 28
4. HNK STOLAC 16 -8 26
5. FK IGMAN 15 -2 24
6. FK "Leotar" 14 7 20
7. NK TROGLAV 1918 Livno 16 -14 18
8. HNK BROTNJO Čitluk 16 -22 18
9. NK GOŠK GABELA 16 -5 17
10. HNK NEUM 15 -24 11
11. HNK ČAPLJINA 16 -32 11
12. HNK BRANITELJ 17 -32 10

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA