Omladinska liga BiH "Jug" KADETI 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 22 19 3 0 104 13 91 60
2. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 22 14 6 2 71 22 49 48
3. HNK STOLAC 22 12 3 7 39 44 -5 39
4. FK "Leotar" 22 12 2 8 56 30 26 38
5. HNK GRUDE 22 11 5 6 47 32 15 38
6. FK IGMAN 22 12 1 9 38 40 -2 37
7. HNK BROTNJO Čitluk 22 7 5 10 32 55 -23 26
8. NK GOŠK GABELA 22 5 8 9 30 32 -2 23
9. NK TROGLAV 1918 Livno 22 6 4 12 35 57 -22 22
10. HNK NEUM 22 5 2 15 34 68 -34 17
11. HNK BRANITELJ 22 4 1 17 27 70 -43 13
12. HNK ČAPLJINA 22 2 6 14 21 71 -50 12

Omladinska liga BiH grupa "Jug" JUNIORI 21/22

U P N I G+ G- +/- B
1. FK LEOTAR 5 5 0 0 26 3 23 15
2. Nogometni klub "Ljubuški" 5 4 1 0 16 5 11 13
3. FK VELEŽ Mostar 5 3 1 1 16 3 13 10
4. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 4 3 1 0 12 2 10 10
5. HNK NEUM 4 3 1 0 9 2 7 10
6. HNK Tomislav Tomislavgrad 5 2 2 1 9 9 0 8
7. HNK GRUDE 4 2 1 1 8 7 1 7
8. NK GOŠK GABELA 5 1 2 2 5 5 0 5
9. HNK STOLAC 5 1 2 2 2 6 -4 5
10. HNK BRANITELJ 5 1 2 2 6 15 -9 5
11. HNK ČAPLJINA 5 1 1 3 4 9 -5 4
12. FK IGMAN 4 0 2 2 3 12 -9 2
13. HNK BROTNJO Čitluk 5 0 2 3 2 12 -10 2
14. FK KLIS 4 0 0 4 1 13 -12 0
15. NK TROGLAV 1918 Livno 5 0 0 5 6 22 -16 0

m:tel Prva liga Federacije BiH 21/22

U P N I G+ G- +/- B
1. NK TOŠK Tešanj 5 4 1 0 11 4 7 13
2. FK IGMAN 5 4 1 0 8 3 5 13
3. NK BRATSTVO GRAČANICA 5 3 1 1 11 6 5 10
4. OFK "GRADINA" 5 3 0 2 12 8 4 9
5. NK GOŠK GABELA 5 2 3 0 5 3 2 9
6. FK RADNIK Hadžići 5 2 2 1 5 6 -1 8
7. FUDBALSKI KLUB GORAŽDE 5 2 0 3 6 5 1 6
8. FK BUDUĆNOST BANOVIĆI 5 1 3 1 6 6 0 6
9. NK JEDINSTVO BIHAĆ 5 2 0 3 7 9 -2 6
10. FK Rudar Kakanj 5 1 3 1 5 8 -3 6
11. BFK SIMM BAU 5 1 2 2 7 5 2 5
12. NK TRAVNIK 5 1 2 2 4 5 -1 5
13. Hrvatski nogometni klub Orašje 5 1 2 2 6 9 -3 5
14. NK "ZVIJEZDA GRADACAC" GRADACAC 5 1 1 3 4 5 -1 4
15. HNK Tomislav Tomislavgrad 5 1 1 3 6 11 -5 4
16. FK MLADOST Doboj Kakanj 5 0 0 5 8 18 -10 0

Omladinska liga BiH grupa "Jug" KADETI 21/22

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Tomislav Tomislavgrad 4 4 0 0 17 3 14 12
2. NK TROGLAV 1918 Livno 4 4 0 0 15 5 10 12
3. NK GOŠK GABELA 5 3 0 2 9 14 -5 9
4. HNK BROTNJO Čitluk 4 2 1 1 10 5 5 7
5. FK VELEŽ Mostar 4 2 0 2 11 9 2 6
6. Nogometni klub "Ljubuški" 5 2 0 3 8 14 -6 6
7. HNK NEUM 4 1 2 1 10 9 1 5
8. HNK GRUDE 3 1 1 1 4 3 1 4
9. HNK ČAPLJINA 4 1 1 2 9 9 0 4
10. HNK STOLAC 5 1 1 3 8 15 -7 4
11. HNK BRANITELJ 4 1 0 3 3 8 -5 3
12. FK IGMAN 3 0 2 1 4 5 -1 2
13. FK KLIS 3 0 0 3 1 10 -9 0

Završnica Omladinske lige BiH za juniore 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. FK TUZLA CITY Tuzla 2 2 0 0 3 0 3 6
2. HNK Tomislav Tomislavgrad 2 1 0 1 6 2 4 3
3. NK ČELIK Zenica 2 1 0 1 2 1 1 3
4. FK KRAJINA Cazin 2 0 0 2 0 8 -8 0

Kvalifikacije za ulazak u m:tel Prvu ligu FBiH 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. HNK Tomislav Tomislavgrad 2 2 0 0 3 0 3 6
2. OFK "GRADINA" 2 1 1 0 6 2 4 4
3. FK BORAC Jelah 2 0 1 1 2 6 -4 1
4. NK PODGRMEČ Sanski Most 2 0 0 2 0 3 -3 0

Omladinska liga BiH završnica KADETI 2021

U P N I G+ G- +/- B
1. Fudbalski klub Kozara 2 1 0 0 5 4 1 5
2. FK ŽELJEZNIČAR Sarajevo 2 1 0 0 2 1 1 4
3. HNK Tomislav Tomislavgrad 2 1 0 1 6 5 1 3
4. FK BUDUĆNOST BANOVIĆI 2 0 0 2 1 4 -3 0

Turnir pretpionirskih prvaka kantonalnih/županijskih saveza 20/21

U P N I G+ G- +/- B
1. NK Mladost Polje - Cazin 4 3 1 0 7 2 5 10
2. NK "ZVIJEZDA GRADACAC" GRADACAC 4 2 2 0 5 0 5 8
3. FK SARAJEVO Sarajevo 4 2 1 1 7 3 4 7
4. FUDBALSKI KLUB GORAŽDE 4 0 1 3 1 4 -3 1
5. HNK Tomislav Tomislavgrad 4 0 1 3 1 12 -11 1

HNK Tomislav Tomislavgrad