[PORAZ U KAKNJU]

[PORAZ U KAKNJU][PORAZ U KAKNJU]

FK RUDAR 2:1 HNK TOMISLAV
(Stipan Križanac)

Tijesan poraz naše ekipe u Kaknju. Utakmica je bila dosta čvrsta uz dominaciju naše ekipe u prvom poluvremenu odnosno dominaciju Rudara u drugom poluvremenu. Na početku prvog poluvremena bilo je dosta agresivno i čvrsto s jedne i druge strane. Prva prilika bila je s naše strane. U 18. minuti Musić oduzima loptu igraču Rudara. Oduzete lopte kombiniraju Musić i Bandić odakle Musić prosljeđuje za Šišku koji ostavlja za Banovića. Banović dobro šutira ali vratar Rudara odlično brani taj udarac. U 28. minuti Musić ubacuje iz slobodnjaka u 16-metara. Lopta se odbija na drugu stativu gdje je Kukavica koji udara loptu glavom prema golu ,ali igrač Rudara izbija loptu s linije gola. U 30. minuti Šiško je okušao svoj udarac sa 16 metara ,ali golman Rudara lako zaustavlja taj udarac. Samo dvije minute poslije Šiško se odlično izborio za loptu i odlično prošao po boku i ubacio za Križanaca koji nije imao težak posao te je samo gurnu loptu u nebranjenu mrežu. Na odmor se otišlo rezultatom 0:1 za našu ekipu. I u nastavku susreta čvrsta igra bez puno prilika. U 61. minuti Kovačević je šutirao no taj udarac je išao točno u vratara Rudara. U 71. minuti Rudara dolazi do izjednačenja. Ubačaj iz kornera pronalazi igrača Rudara koji zabija za 1:1. U 85. minuti još jedan ubačaj u 16 metara pronalazi istog igrača Rudara koji zabija za 2:1 za Rudar te svoj 2. pogodak na susretu. Do kraja utakmice nije bilo značajnijih prilika. Te je konačni rezultat ostao 2:1 za domaćina.

Sljedeće kolo dočekujemo vodeću ekipu Igmana.