HNK Tomislav 0:3 FK Radnik

Novi poraz doživjeli smo na današnjoj utakmici,kada sve zbrojimo i oduzmemo zasluženo smo izgubili ,a Radnik zasluženo došao do pobjede. Prva prilika na utakmici je bila u 4. minuti kada Stipić probija po boku ubacuje loptu u 16-metara lopta dolazi do Križanca koji šutira pored gola. U 13. minuti Stipić je u prilici ,šuta s ruba šesnaesterca lopta odlazi pokraj gola. Prva prilika za Radnik je bila u 13. minuti kada rade dobru akciju koju završavaju šutom ,ali to odlazi iznad gola. U 17. minuti Stipić pokušava iz slobodnog. Lopta odlazi malo pored gola. U 29. Radnik stiže do prednosti ubačaj sa strane dolazi do igrača iz drugog plana i glavom zabija pogodak. Radnik u 38. minuti ima slobodni,jako dobar šut koji je išao pod samu prečku naš vratar Baković fantastično brani i odbija loptu u korner. I to je bilo to od 1. poluvremena.U 2.poluvrijeme ulazimo jako loše Radnik preuzima inicijativu i kontrolira igru. Radnik povećava prednost u 55. minuti, probijaju po boku i ubacuju loptu u sredini gdje igrač opet ostaje sam i zabija pogodak. Sljedeća prilika zbila se u 61. minuti kada igrač Radnik ide sam na gol ,ali loptu šalje iznad gola.Radnik je za konačnih 3:0 zabio u 69.minuti.Zadnja prilika na utakmici je bila u 78. minuti kad Šiško šutira sa 16-metara,golman Radnika vrlo dobro brani taj udarac.

Sljedeće i posljednje kolo u ovoj polusezoni igramo u Tešnju protiv ekipe Toška.