HNK Tomislav 1:1 HNK Orašje

HNK Tomislav 1:1 HNK OrašjeUtakmica je krenula našim pogodkom u 10. minuti susreta kada iz kornera ubacuje Ćurčić lopta dolazi na glavu Kovačevića koji postiže za vodstvo naše ekipe od 1:0. U nastavku već u 14. minuti Križanac pokušava iz daleka no lopta odlazi iznad gola.Sljedeći pokušaj bilježimo još jednim dalekometnim pokušajem Hadrovića koji odlazi pored gola Orašja. Nedugo za tim u 19. minuti Stanić pokušava iz slobodnog udarca no vratar Orašja brani taj udarac. U 25. minuti lijepa akcija Orašja koji iz te akcije postižu pogodak iz čistog zaleđa ali pomoćni sudac ne reagira i ostavlja sve gledatelje u šoku zbog svoje reakcije tj. ne reakcije. U 35. minuti Stanić prebacuje obranu Orašja i lopta dolazi do Križanca koji je završio sam pred golmanom ,ali njegov udarac odlazi pored gola. U 39. minuti Križanac šutira s ruba šesnaest metara vratar Orašja loše odbija loptu na koju natrčava Janković koji zabija gol ali prvi pomoćni sudac diže zaleđe(ispravna odluka sudca).U posljednjoj minuti prvog dijela imamo slobodni s šesnaest metara udarac Križanca opet završava malo pored gola. U drugom poluvremenu čvrsta igra.Oko 60. minute trener Perković uvodi tri svježa igrača koji su našoj ekipi donijeli potrebnu "živost". U 74 minuti Banović pokušava s ruba kaznenog prostora no to odlazi pored gola.U 77. minuti
lijepa kontra naše ekipe koja završava udarcem Zrinušića ,ali taj udarac završava na vanjskoj mreži gola Orašja.Nakon 3. minute tj. u 80. Janković vraća loptu Ćerdiću koji ubacuje lopta dolazi do Križanca koji udarcem glavom šalje loptu u donji kut gola ,ali tu je golman koji brani taj udarac. Nakon toga opet pokušava Banović iz voleja ,ali ravno u gostujućeg vratara. U 86. minuti velika prilika za nas Janković ulazi u sredinu terena i s 20-ak metara pogađa gredu. U 93. Stipić pokušava glavom ,ali lopta odlazi iznad gola. I posljednja prilika za nas u 95.minuti nakon "flipera" u kaznenom prostoru Orašja lopta dolazi do Banovića koji pokušava udarcem s 5 metara ali vratar Orašja brani taj jako težak udarac. Kao što bi se reklo u narodu "kad te neće onda te neće" ,ali šta je tu je idemo dalje.

Sljedeće kolo gostujemo u Bihaću kod Jedinstva.