REMI PROTIV RADNIČKOG

REMI PROTIV RADNIČKOG

[REMI PROTIV RADNIČKOG]


HNK TOMISLAV 3:3 FK RADNIČKI

(Petar Banović x2 i Nikola Šiško)


Danas smo u okviru 8.kola m:tel Prve lige FBIH dočekali ekipu Radničkog iz Lukavca te smo remizirali rezultatom 3:3. Utakmica je bila dosta otvorena gledatelji su mogli uživati u predstavi obije ekipe bilo je pregršt prilika i golova. U utakmicu je naša ekipa zaista ušla sjajno odmah u 4. minuti Banović u situaciji 1 na 1 s vratarom dovodi nasu ekipu u vodstvo. U nastavku imao još dobrih prilika ali ne uspjevamo zabiti. U 19.minuti Nikola Šiško prekrasnim pogotkom dovodi našu ekipu na 2 pogotka razlike. Poslije drugog gola naša ekipa doživljava pad te u 10 minuta Radnički zabija dva brza pogotka i izjednačuje rezultat. Nakon toga naši opet imaju izvrsnu priliku povest. Banovićev šut unutar 16 metara odlazi malo pokraj lijeve vratnice. Odmah sljedeći napad Radnički stiže do preokreta. Pred sam kraj prvog poluvremena Branimir Šiško ima dobru priliku ,ali njegov šut sa 16 metara odlazi preko gola. Na odmor se odlazi s 2:3 za goste. U nastavku susreta trener Sladoja vrši dvije izmjene u igru uvodi Musića i Galića koji su donijeli još veću agresivnost, pas i prenošenje lopte s naše u njihovu polovicu pogotovo Musić. Naša ekipa napada ali ni gosti nisu bezopasni. Nasi su pokušali preko Banovića i Branimira Šiške ali ti pokušaji su završili iznad i pored gola. Gosti prijete ,ali Puljić spašava našu ekipu s dvije odlične intervencije. Nastavak nam donosi još više uzbuđenja, Nikola Šiško izvlači se na šut ali lopta odlazi iznad gola. U 69. minuti Branimir Šiško zaobilazi vratara koji ga sapliće rukama te sudac pokazuje na 11 metara te naša ekipa dobiva kazneni udarac. Banović hladnokrvno zabija šalje vratara u jednu ,a loptu u drugu stranu. Sada je rezultat 3:3 naši dečki se nastavaju boriti i doći do 3 boda. Musić pokušava dalekometnim udarcem ali lopta odlazi iznad gola.  U nastavku ponovno Musić pokušava šutom sa 16 metara ,ali golman jako dobro brani njegov udarac koji je išao u donji lijevi kut , na odbijenu loptu natrčava Branimir Šiško koji loptu šalje iznad gola te rezultat ostaje ne promijenjen. Zatim gosti imaju šansu ali Puljić uspijeva zaustaviti njihov pokušaj.Ponovno šansu imaju gosti da dođu do punog plijena, no uz pomoć Ćerdića i Puljića lopta završava na stativi te odlazi uz liniju gola na drugu stranu terena. I posljednja prilika na  susretu bila je naša. Početku sudačke nadoknade Stanić prolazi po boku ulazi u 16 metara i nesebično vraća povratnu loptu za Banovića koji malo prebrzo utrčava te lopta završava iza njegovih leđa.  U nastavku te situacije gosti izbijaju do Ćerdića koji primjećuje izlazak gostujućeg vratara. Pokušava ga lobati ,lopta putuje pod samu prečku gola,ali njihov se vratar u posljednji trenutak stiže vratiti i paradom vadi tu loptu iz gola.


Sljedeće kolo gostujemo u Doboju kod Kaknja kod ekipe Mladosti.


#hnktomislav #kraljevskigrad