TRAVNI - TOMISLAV 1:1

Bod na gostovanju iz Travnika.Utakmica je počela ispitivanjem snaga i nekim polušansama domaćih no naši su s lakoćom to rješavali.U 24. minuti Leo Janković postiže eurogol i donosi nam vodstvo od 1:0.Nakon tog Travnik pokušava pritisnuti u zadnjih deset-ak minuta prvog poluvremena ali bezuspješno.U nastavku još uvijek pritišću domaćini koji 60. minuti zabijaju iz nekog dalekometnog pokušaja za izjednačenje. U nastavku nema baš pretežino prilika obije ekipe su čvrste. Trener Drmić izmjenama je osvježio ekipu.
Oko 75.minute je krenula otvorena igra za našu ekipu.Imamo dosta prilika ali neuspjevamo zabiti pogodak.

90.minuta je na semaforu Ledušić spašava već izgubljenu loptu i glavom je prosljeđuje do Petrovića koji loptu gura za Križanca koji izlazi sam na golmana.Križanac prvi stiže do lopte i guraje prema golu.Golman Travnika ruši Križanca unutar šesnaest metara.Ali sudac Orkić ne reagira što izaziva burnu reakciju igrača i naše klupe.Lopta koja je bila upućena prema golu je spašena od strane igrača Travnika.Dalje u sudačkoj nadoknadi Banović prodire po lijevoj strani i izvlači se na šut ali golman Travnika hvata loptu koja je išla uz samu stativu.U slijedećem napadu Šiško izlazi sam na vratara no vratar je opet uspješniji lopta se odbija do Banovića no tu je opet vratar koji brani njegov udarac.Vratar Travnika postao je heroj umjesto tragičar. U posljednjoj akciji teže se ozlijedio Petar Ledušić koji će s terena izbivati duže vrijeme.Petru želimo brz oporavak!!

Slijedeće kolo dolazi nam Gošk iz Gabele.