Zaslužen poraz od Travnika

Zaslužen poraz od Travnika


[ZASLUŽENI PORAZ OD TRAVNIKA]


NK TRAVNIK 3:0 HNK TOMISLAV


U sklopu 5. kola m:tel Prve lige FBIH zasluženo smo poraženi od ekipe Travnika rezultatom 3:0. Bila je to jako loša predstava naše ekipe. Cijelu utakmicu Travnik je imao dominaciju i loptu u nogama, naše dečke lopta nije htjela "slušati". Početak utakmice donio je pritisak ekipe Travnika. No nisu stvorili ozbiljniju šansu. U nastavku prva prava šansa bila je Travnika ,no naš vratar Puljić sjajno reagira. Prvi pogodak pao je u 23. minuti greškom našeg vratara domaći dolaze do prednosti. U nastavku Travnik ponovno ima dominaciju na terenu. Naši dečki nisu uspjeli doći do obećavajuće prilike. Travnik dolazi do još prilika ali naš vratar zaustavlja pokušaje Travničana. Na odmor se odlazi s 1:0 za Travnik. U nastavku utakmice Travnik nastavlja igrati isto, nažalost i mi nastavljamo isto. Travnik niže svoje prilike uz vratara spašava nas i prečka koju su domaći pogodili. Drugi gol dolazi u 63. minuti izgubljenom loptom na sredini terena, domaći prave kontru te poentiraju za 2:0. U nastavku imamo par poluprilika, ali to odlazi sve pokraj gola domaćih. Travnik do 3 gola dolazi u 90. minuti te završavaju posao. Bila je ovo zaista loša igra naše ekipe koja je rezultirala ovakvim porazom.


Nažalost u prvih 5 kola nismo uspjeli osvojiti niti jedan bod. Svjesni smo trenutne situacije te smo sigurni da se ovakva utakmica više neće ponoviti.


Sljedeće kolo dočekujemo ekipu Stupčanice iz Olova.