HNK Tomislav Tomislavgrad

HNK Tomislav Tomislavgrad

Druga liga Federacije Bosne i Hercegovine 20/21 grupa JUG
FK TURBINA
22.08.2020. 17:00
2 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK STOLAC
22.08.2020. 17:00
4 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
23.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK GRUDE
FK KLIS
23.08.2020. 17:00
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
23.08.2020. 17:00
4 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
29.08.2020. 17:00
1 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
30.08.2020. 17:00
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
30.08.2020. 17:00
0 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
30.08.2020. 17:00
4 : 6
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
30.08.2020. 17:00
2 : 1
HNK STOLAC
HNK BROTNJO Čitluk
30.08.2020. 17:00
2 : 1
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
04.09.2020. 16:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
05.09.2020. 16:30
1 : 1
HNK RAMA
HNK STOLAC
05.09.2020. 16:30
2 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
NK TROGLAV 1918 Livno
06.09.2020. 16:30
1 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
FK KLIS
06.09.2020. 16:30
1 : 0
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
06.09.2020. 16:30
0 : 2
HNK NEUM
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
12.09.2020. 16:00
2 : 1
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
13.09.2020. 16:00
1 : 1
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
13.09.2020. 16:00
1 : 4
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
13.09.2020. 16:00
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK RAMA
13.09.2020. 16:00
1 : 4
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
13.09.2020. 16:00
0 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
19.09.2020. 15:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK TROGLAV 1918 Livno
20.09.2020. 15:30
3 : 2
HNK RAMA
FK KLIS
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK BROTNJO Čitluk
Nogometni klub "Ljubuški"
20.09.2020. 15:30
4 : 0
NK"Kamešnica"Podhum
HNK GRUDE
20.09.2020. 15:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
HNK NEUM
20.09.2020. 15:30
2 : 1
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
26.09.2020. 15:30
5 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
27.09.2020. 15:30
1 : 2
HNK NEUM
NK"Kamešnica"Podhum
27.09.2020. 15:30
0 : 1
HNK GRUDE
HNK BROTNJO Čitluk
27.09.2020. 15:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK RAMA
27.09.2020. 15:30
0 : 1
FK KLIS
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
27.09.2020. 15:30
0 : 2
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
03.10.2020. 15:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
04.10.2020. 15:30
1 : 2
FK TURBINA
FK KLIS
04.10.2020. 15:30
2 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
Nogometni klub "Ljubuški"
04.10.2020. 15:30
4 : 1
HNK RAMA
HNK GRUDE
04.10.2020. 15:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
HNK NEUM
04.10.2020. 15:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
10.10.2020. 15:00
3 : 1
FK KLIS
HNK STOLAC
10.10.2020. 15:00
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
NK"Kamešnica"Podhum
11.10.2020. 15:00
1 : 3
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK BROTNJO Čitluk
11.10.2020. 15:00
0 : 2
HNK NEUM
HNK RAMA
11.10.2020. 15:00
2 : 0
HNK GRUDE
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
11.10.2020. 15:00
1 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
17.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
18.10.2020. 14:30
3 : 1
HNK STOLAC
Nogometni klub "Ljubuški"
18.10.2020. 14:30
5 : 0
FK TURBINA
HNK GRUDE
18.10.2020. 14:30
1 : 2
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK NEUM
18.10.2020. 14:30
3 : 3
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
18.10.2020. 14:30
4 : 1
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
24.10.2020. 14:30
2 : 1
HNK GRUDE
HNK STOLAC
24.10.2020. 14:30
0 : 6
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
25.10.2020. 14:30
3 : 3
FK BJELOPOLJAC
HNK RAMA
25.10.2020. 14:30
3 : 2
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
25.10.2020. 14:30
3 : 0
HNK NEUM
NK TROGLAV 1918 Livno
25.10.2020. 14:30
2 : 2
FK KLIS
Nogometni klub "Ljubuški"
31.10.2020. 13:30
4 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK GRUDE
31.10.2020. 13:30
2 : 1
HNK STOLAC
HNK NEUM
31.10.2020. 13:30
1 : 5
FK TURBINA
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
31.10.2020. 13:30
2 : 4
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK BJELOPOLJAC
31.10.2020. 13:30
5 : 1
HNK RAMA
NK"Kamešnica"Podhum
31.10.2020. 13:30
0 : 3
HNK BROTNJO Čitluk
FK TURBINA
07.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK STOLAC
07.11.2020. 13:30
0 : 1
HNK NEUM
HNK RAMA
08.11.2020. 13:30
3 : 2
NK"Kamešnica"Podhum
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
08.11.2020. 13:30
4 : 1
FK BJELOPOLJAC
NK TROGLAV 1918 Livno
08.11.2020. 13:30
1 : 2
HNK GRUDE
FK KLIS
08.11.2020. 13:30
0 : 2
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK GRUDE
14.11.2020. 13:30
2 : 1
FK KLIS
HNK NEUM
14.11.2020. 13:30
2 : 0
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
14.11.2020. 13:30
4 : 0
HNK STOLAC
FK BJELOPOLJAC
14.11.2020. 13:30
0 : 4
FK TURBINA
NK"Kamešnica"Podhum
14.11.2020. 13:30
1 : 1
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK BROTNJO Čitluk
14.11.2020. 13:30
2 : 1
HNK RAMA
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
FK KLIS
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
FK KLIS
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
FK KLIS
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
FK KLIS
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
Nogometni klub "Ljubuški"
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK BROTNJO Čitluk
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
NK"Kamešnica"Podhum
--.--.----
-- : --
HNK RAMA
FK BJELOPOLJAC
--.--.----
-- : --
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
--.--.----
-- : --
FK TURBINA
HNK NEUM
--.--.----
-- : --
HNK STOLAC
HNK GRUDE
--.--.----
-- : --
NK TROGLAV 1918 Livno
Nogometni klub "Ljubuški"
--.--.----
-- : --
FK KLIS
FK KLIS
--.--.----
-- : --
HNK GRUDE
NK TROGLAV 1918 Livno
--.--.----
-- : --
HNK NEUM
HNK STOLAC
--.--.----
-- : --
HNK"Tomislav" Tomislavgrad
FK TURBINA
--.--.----
-- : --
FK BJELOPOLJAC
HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF
--.--.----
-- : --
NK"Kamešnica"Podhum
HNK RAMA
--.--.----
-- : --
HNK BROTNJO Čitluk
Poredak
# Ime kluba U +/- B
1. Nogometni klub "Ljubuški" 12 43 36
2. FK TURBINA 12 14 23
3. FK KLIS 12 11 23
4. HNK NEUM 12 -1 22
5. HNK"SLOGA" USKOPLJE-GORNJI VAKUF 12 8 21
6. HNK GRUDE 12 -3 18
7. NK TROGLAV 1918 Livno 12 0 17
8. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 12 -5 14
9. HNK STOLAC 12 -7 13
10. HNK RAMA 12 -10 13
11. HNK BROTNJO Čitluk 12 -13 10
12. FK BJELOPOLJAC 12 -18 9
13. NK"Kamešnica"Podhum 12 -19 5
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 10 36 27
2. NK GOŠK GABELA 10 9 22
3. FK "Leotar" 10 11 20
4. HNK NEUM 10 1 19
5. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 10 6 15
6. HNK GRUDE 10 -2 15
7. FK IGMAN 10 -1 12
8. HNK BRANITELJ 10 -7 11
9. HNK BROTNJO Čitluk 10 -18 7
10. HNK STOLAC 10 -15 6
11. HNK ČAPLJINA 10 -20 4
12. NK TROGLAV 1918 Livno 0 0 0
# Ime kluba U +/- B
1. HNK"Tomislav" Tomislavgrad 11 49 31
2. Hrvatski športski klub "Posušje" - Posušje 11 38 26
3. HNK GRUDE 11 9 20
4. HNK STOLAC 11 -3 19
5. FK "Leotar" 11 6 17
6. FK IGMAN 11 -9 15
7. HNK BROTNJO Čitluk 11 -11 14
8. NK GOŠK GABELA 11 -1 12
9. NK TROGLAV 1918 Livno 11 -16 12
10. HNK ČAPLJINA 11 -18 9
11. HNK BRANITELJ 11 -19 7
12. HNK NEUM 11 -25 7

PRATITE NAS NA DRUŠTVENIM MREŽAMA