KAMEŠNICA - TOMISLAV 1:3

Nakon "turbulentne" utakmice protiv Bjelopoljca na domaćem terenu slijedilo je teško gostovanje kod ekipe Kamešnice..Naime,tradicionalno teško gostovanje kod domaćinske ekipe Kamešnice koja čvrstom i "muškom" igrom otežava "posao" svim ekipama. Tomislav je nastupio sa jako mladom ekipom koja je željna dokazivanja. Naime ,mladi momci su pokazali karakter te svojom borbenošću nagovijestili dobru utakmicu.Već u 8.minuti Branimir Šiško postiže pogodak za vodstvo od 0:1.Domaćin u 22. minuti izjednačuje na 1:1. Bolju igru Josip Bandić pretvara u pogodak u 27.minuti.Branimir Šiško je ponovno strijelac za vodstvo od 1:3,igrala se 37.minuta.U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka.Tomislav je nastavio dobru igru iz prvog dijela ,unatoč velikim prilikama nije bilo dovoljno mirnoće za postići pogodak. U 83.minuti kazneni udarac nije realizirao Ivan Kukavica.Zaslužena pobjeda Tomislava budi nadu za boljim rezultatima u nastavku prvenstva. Sljedeće kolo Tomislav dočekuje ekipu Brotnja iz Čitluka,utakmica je na rasporedu u subotu 17.10.2020. s početkom u 14:30sati.