LJUBUŠKI - TOMISLAV 4:0

LJUBUŠKI  - TOMISLAV 4:0

U 3.kolu 2. lige FBIH grupa jug Tomislav je gostovao kod ekipe Ljubuškog.Trenutno prvoplasirana ekipa potvrdila je ulogu favorita te sa "glatkih" 4:0 pobijedila Tomislav. Prvih 15.minuta Tomislav je dobro igrao,nakon odličnog proigravanja Branimir Šiško izlazi sam pred vratara domaćina,ali ne uspijeva postići pogodak.Nakon promašenog "zicera" Ljubuški pokazuje da je u ovom trenutku puno kvalitetnija momčad te sa lakih 3:0 završava prvo poluvrijeme. U drugom odmah postižu i četvrti pogodak nakon čega se naša ekipa grčevito branila do kraja susreta. U sljedećem kolu u goste nam dolazi ekipa Grude,utakmica je na rasporedu u subotu s početkom u 16:00 sati.