LJUBUŠKI - TOMISLAV 2:1

Najzanimljiviji susret 12.kola 2.lige FBIH grupa jug igrao se u Ljubuškom između istoimenog kluba i Tomislava. Prvu priliku za pogodak ima domaćin ,ali naš vratar  odličnom reagira. Petar Banović dva-tri puta odlično probija desni bok,ali nakon centaršuta nitko ne uspijeva pospremiti loptu u mrežu.Nakon nespretne reakcije zadnje linije domaćin dolazi do vodstva od 1:0,igrala se 41.minuta, nakon par minuta trese se mreža domaćina, ali pomoćni sudac poništava čisti pogodak Josipa Stipića signalizirajući zaleđe. U 53.minuti Josip Ivić postiže lijep pogodak preciznim udarcem sa 18.metara. Na žalost primamo pogodak u 65.minuti iz  nespretne reakcije vratara. Do kraja susreta bilo je par situacija sa obje strane u kojima se moglo zabiti pogodak,ali mreže su "mirovale". U sljedećem kolu u goste nam dolazi Nk"Troglav 1918" utakmica je na rasporedu u subotu 02.11.2019. s početkom u 13:30 sati