NEUM - TOMISLAV 2:1

Prva ekipa Tomislava u ovom kolu gostovala je kod ekipe Neuma .Dug put te ozljede ključnih igrača nisu obećavali "lepršavu" igru naših nogometaša. Unatoč mladoj ekipi koja je igrala dan prije juniorsku utakmicu ,dobro smo "namučili" domaćina. Naime, Tomislav je poveo u 30.minuti preko Josipa Bandića koji odličnim udarcem sa vrha šesnaesterca matira vratara domaće ekipe. Pred sam kraj prvog dijela domaćin izjednačuje na 1:1 . U drugom dijelu nizale su se prilike za pogodak sa obje strane. U 73.minuti nakon odličnog prodora s desne strane ubačenu loptu Josip Bandić ne uspijeva pospremiti u mrežu domaćina . Lopta pogađa stativu a domaćin brzom reakcijom iznosi loptu te postiže pobjednički pogodak. Do kraja susreta imali smo dobre dvije prilike koje nismo iskoristili. Nedostajalo je malo više svježine i koncentracije za postić pogodak.