Poraz seniora Tomislava u Posušju.

Danas na Mokrom docu naši seniori odigrali su drugu prijateljsku pripremnu utakmicu protiv HŠK Posušje. Domaćin je pobijedio rezultatom od 3:1. Jedini strijelac bio je Branimir Šiško koji je pogodio za 0:1. Igrači, uprava kluba, trener Goran Drmić i navijači Tomislava, zadovoljni su prikazanom igrom i optimistični su pred nadolazeću polusezonu. Igrom, radom i željom možemo postići puno toga.

Na Mokrom docu svjedočili smo jako lijepoj igri Posušaka i naše prve momčadi, pogotovo u prvom poluvremenu .Detalj utakmice koji je svima "upao u oko" su braća Šiško. Nikola Šiško krilni napadač, koji je u HŠK Posušje stigao tijekom sezone i napadač Branimir Šiško koji brani boje Tomislava, kategorija juniora i seniora, danas su bili ne samo braća nego i protivnici što se ne viđa svaki dan. Nikola je odigrao prvo poluvrijeme dok je njegov mlađi brat upisao nešto veću minutažu i pogodak. Želimo im obojici puno zdravlja i sreće kako u životu tako i u nogometnoj karijeri!