STOLAC- TOMISLAV 1:1

U 9.kolu 2. lige FBIH grupa jug Tomislav je gostovao u Stocu kod istoimene ekipe.Tradicionalno teško gostovanje za našu ekipu pokazalo se i ovaj put.Naime,unatoč boljoj igri u prvom dijeli nismo uspjeli realizirati stvorene šanse. U 40.minuti dosuđen je kazneni udarac za našu ekipu nakon odličnog prodora Petra Banovića koji je zaustavlje prekršajem .  Kazneni udarac uspješno izvodi Josip Stipić. Petar Bandić u nastavku utakmice udarcem iz daljine pogađa vratnicu. Drugo poluvrijeme imamo rezultat ali i prilike koje nismo uspjeli iskoristiti.U 68.minuti domaći postiže pogodak za konačnih 1:1. Do kraja susreta nismo uspjeli iskoristiti tri-četiri  odlične šanse. Sljedeće kolo u goste nam dolazi ekipa Hnk"Rama"