TOMISLAV - BJELOPOLJAC  3:3

TOMISLAV - BJELOPOLJAC 3:3

U subotu 03.10.2020. Tomislav je ugostio ekipu Bjelopoljca koja je trenutno posljedna ekipa 2.lige FBIH grupa jug.Vrijeme ne baš idealno za igru.Naime,jak južni vjetar otežava je igru objema ekipama.Tomislav je dobro otvorio utakmicu uz par dobrih prilika koje nismo realizirali sve do 26.minuta kada protivnički igrač oštru loptu skreće u vlastitu mrežu.Branimir Šiško u 42.minuti postiže pogodak za 2:0.U drugom dijelu gosti preokreću rezultat na 2:3. Golovi su padali u 62.,74. i 79.minuti.Nakon velikog pritiska uspjeli smo izjednačiti u 84.minuti ponovno autogolom. Do kraja susreta imali smo dva "zicera" koja nismo iskoristili.Naime ,oba udarca iz neposredne blizine završavaju van okvira gola. Sljedeće kolo gostujemo kod ekipe Kamešnice. Utakmica je na rasporedu u nedjelju 11.10.2020. u 15:00 sati