TOMISLAV - KLIS 1:1

Nakon poraza od Troglava u prvom kolu 2.lige FBIH grupa jug Tomislav je na svom terenu ugostio ekipu Klisa iz Buturović polja.Prvo poluvrijeme puno bolji Tomislav sa par odličnih prilika koje nismo iskoristili. Pred sam kraj prvog dijela nesmotren prekršaj posljednjeg igrača obrane Klisa rezultira crvenim kartonom,nakon čega se otišlo na odmor pri rezultatu 0:0. U drugom dijelu Tomislav sa igračem više nije uspio ostvariti prednost. Naime, Klis postiže pogodak za vodstvo od 0:1. Na svu sreću nakon samo par minuta Josip Stipić postiže pogodak za izjednačenje. Zadnji 10.minuta veliki pritisak Tomislava nije rezultirao pogotkom.U sljedećem kolu idemo u goste trenutno prvoplasiranoj ekipi Ljubuškog,utakmica je na rasporedu u petak 04.09.2020. s početkom u 16:30.