TOMISLAV - LJUBUŠKI 1:3

Nakon odlične partije protiv Klisa iz Buturović polja i pobjede od 1:0 Tomislav sa dosta optimizma ulazi u utakmicu sa Ljubuškim. Prvo poluvrijeme bolja igra naših momaka rezultira pogotkom Ivana Petrovića u 43.minuti.Drugo poluvrijeme loše otvaramo ,te primamo pogodak za 1:1,igrala se 49.minuta. Ljubuški ubrzo ostaje sa igračem manje nakon kontre Tomislava u kojoj je nepropisno zaustavljen Stipan Križanac. Unatoč igraču više Tomislav nije uspio iskoristit veliku prednost. Na žalost u 84.minuti Ljubuški postiže pogodak za 1:2 ,a u samoj završnici pada i treći pogodak za konačnih 1:3. U sljedećem kolu gostujemo kod ekipe Gruda. Utakmica je na rasporedu u subotu 03.04.2021. s početkom u 16:00 sati