TOMISLAV- BUDUĆNOST 0:1

Početak utakmice donio je ispitivanje snaga.U 11. minuti nespretna rekcija naše obrane rezultira autogolom Ćerdića i vodstvo Budućnosti 1:0. U 18. minuti imamo slobodni udarac s 25 metara kojeg je izveo Bandić lopta odlazi pod gredu no tu je gostujući golman koji je vadi i lopta odlazi u korner. Iz kornera Bandić opet izvodi lopta odlazi na glavu Grgića koji pokušava ali to odlazi pokraj gola. U 25. minuti radimo preljepu akciju koja završava udarcem Jankovića no opet golman spašava Budućnost. Samo minutu poslije tj. u 26. minuti lopta dolazi do Stanića koji pokušava iz daleka. Lopta odlazi malo pored gola. U 40. minuti Stipić pokuša a s 20-ak metara lopta pogađa stetivu i odlazi u gol aut. To je to što se tiče prvog poluvremena. U drugom poluvremenu imamo potpunu kontrolu nad loptom.U 58. minuti Petrović pokušava sa 16 metara lopta odlazi ponovno pod prečku (i već znate šta će se desiti) golman Budućnosti opet vadi loptu ispod prečke. U 66. minuti Janković pokušava kao i uvijek golman vadi loptu ispod prečke po ko zna koji put spašava ekipu Budućnosti.Do kraja smo pokušavali postići pogodak ali to su bili slabiji pokušaji.Utakmica završava 1:0 za Budućnost.

Slijedeće kolo gostujemo u Maglaju kod ekipe Simm-Bau.