TOMISLAV : RAMA 2:1

Očekivano teška utakmica na domaćem terenu između Hnk Tomislav i Hnk Rama.U prvom dijelu imamo par dobrih prilika ,ali mreža gosta ostaje netaknuta.Bolja igra naših momaka nije urodila plodom sve do 52.minute ,kada Petar Banović postiže pogodak za vodstvo od 1:0.Ubrzo nakon pogotka odlična prilika za 2:0 koju nismo iskoristili,ali zato gosti brzom reakcijom hvataju naše igrače na spavanju ,te postižu pogodak za 1:1. Nakon par minuta igre dolazi do nove šanse i pogotka Josipa ivića glavom u 61.minuti.Do kraja susreta nije bilo pogodaka. U sljedećem kolu gostujemo kod Nk Ljubuškog,utakmica je na rasporedu u nedjelju 27.10.2019.s početkom u 13:30.