ZAHVALA NAJVEĆEM SPONZORU VIOLETI D.O.O.

ZAHVALA NAJVEĆEM SPONZORU VIOLETI D.O.O.

Jučer ,26.10.2020. je u prodajnom centru Prodex predsjednik Hnk Tomislav gospodin Ilija Bagarić uručio novi dres sa logom Violete gospodinu Jerki Ćorluki u znak zahvalnosti kao najvećem sponzoru Hnk Tomislav.

Naime, firma Violeta već 12 i više godina sponzorira naš klub kao generalni sponzor. Seniorska ekipa našeg kluba će u idućih 5 godina nositi dresove sa logom Violete. Inače prodajni centar Prodex i Hnk Tomislav imaju uzajamnu suradnju već duži niz godina.

Još jedanput iskrena zahvala vlasniku Violete gospodinu Petru Ćorluki kao i voditeljima prodajnog centra Prodex gospodinu Josipu Šteki i gospođici Stani Bekavac na velikoj potpori prema Hnk Tomislav. Nadamo se još boljoj suradnji u budućnosti.

Sportski pozdrav Hnk "Tomislav" Tomislavgrad. 

ZAHVALA NAJVEĆEM SPONZORU VIOLETI D.O.O.